Bana Herşey Yakışır 3. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır 3. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Sevilen moda / kadın programı  Bana Herşey Yakışır ‘ın üçüncü haftası Kanal D ‘ de yayınlandı. Bana Herşey Yakışır ‘ ın üçüncü haftasının konsepti “ trendlere uygun sokak modası “ Baha Herşey Yakışır üçüncü hafta yarışmacıları Damla DURAN, Gizem AYDIN, Zehra Selin AKSU, Nagihan GÜLTEKİN, Özge ÖZDEMİR

Bana Herşey Yakışır 3. hafta yarışmacılarının detaylı bilgileri:

 

1. GÜN YARIŞMACISI

DAMLA DURAN, 20 yaşında, 1.65 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,58 kg, öğrenci, bekar, Ankara doğumlu.

DAMLA DURAN ‘ın final kıyafet kombini: Damla hanım trendlere uygun sokak modası konsepti için hazırladığı konseptinde beyaz askılı, sırt dekolteli t shirt, tshirt üzerine pudra rengi tül hırka, altına ip kemeri ile hareketleilik kazandırılmış taşlanmış desenli mini kot etek, hırkasıyla aynı renkte platform topuklu pudra rengi ayakkabı, aksesuar olarak ayakkabısı ve hırkasıyla aynı renkte el çantası, boynuna pembe tonlarda hareketli kolye, eteğinin beline fuşya / mor tonlarında ip kemer ve iri beyaz çerçeveli gözlük kullandı. Sarışın (!) olan Damla hanım saçlarını arkaya kuyruk olarak bağladı ve var ile yok arasında sade bir makyajı tercih etti. ( Damla DURAN’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

2. GÜN YARIŞMACISI

GİZEM AYDIN, 22 yaşında, 1.68 boyunda, 38 beden giyiniyor,58 kg, bekar, öğrenci, Ankara doğumlu.

GİZEM AYDIN’ın final kıyafet kombini: Gizem hanım kıyafet seçiminde, beyaz t shirt, üzerine metal iri düğmeli ceket, altına mini şort, ayakkabı olarak da sütlü kahve ile parlak gümüş rengi kullanılarak hareketlendirilmiş platform topuk ayakkabı kullandı. Aksesuar olarak kolunda ayakkabılarının parlak gümüş kısmıyla uyumlu parlak gümüş renkli bileklik, boynunda uzun metal kolye, ayakkabıları ile aynı tonda, saçaklı, askılı çanta, yüzünü ortaya çıkaran dalgalı saç tasarımı ve sade makyaj kullandı. ( Gizem AYDIN’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

3. GÜN YARIŞMACISI

Zehra Selin AKSU, 24 yaşında, 1.64 boyunda, 38 – 40 beden giyiniyor,58 kg, bekar, avukat, Ankara doğumlu.

Zehra Selin AKSU’nun final kıyafet kombini: Zehra Selin hanım final kıyafet kombininde, mavi uzun bluz, bluzun altına nar çiçeği tonlarında etek, eteğin altına kot kumaşı desenli, tokatlı kaverengi tabanlı ve kemerli topuklu ayakkabı kullandı. Aksesuar olarak beline ayakkabısıyla uyum sağlamak için kahve tonlarda bez kemer, beyaz üzeri altın rengi inci işlenmiş kabarık bavul tipi çanta, yine altın rengi parlak kol saati, boncuklar ve altın rengi metallerle süslenmiş kolye karışık ( dolaşık ) kolye, yüzünü ortaya çıkaran galgalı uzun saçları ve sade makyajı tercih etti. ( Zehra Selin AKSU’nun büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

4. GÜN YARIŞMACISI

NAGİHAN GÜLTEKİN, 25 yaşında, 1.60 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,50 kg, bekar, tekstilci, İzmir doğumlu.

NAGİHAN GÜLTEKİN’in final kıyafet kombini: Nagihan hanım final kombininde, üst kısmı kırmızı, göğüs bölümünde büyükçe bir fiyonk bulunan, bel kısmı kuşak şeklinde siyah düz, etek kısmı vücudu saran diz boyu siyah beyaz yatay çizgili straplez elbise, elbisenin altına kıyafetiyle uyumlu platform topuklu sade bir havası olan ayakkabı kullandı. Aksesuar olarak kolunda kıyafetlerine uygun siyah ve kırmızı tonlarda plastik bileklikler, el çantası olarak da siyah askısız çanta kullandı. Saç ve makyajda ise sade bir tasarıma giden yarışması olduğundan biraz daha büyük göründü. ( Nagihan GÜLTEKİN”in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

5. GÜN YARIŞMACISI

ÖZGE ÖZDEMİR, 25 yaşında, 1.76 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,59 kg, bekar, halkla ilişkiler uzmanı, Ankara doğumlu.

ÖZGE ÖZDEMİR’in final kıyafet kombini: Özge hanım kıyafet kombininde renkli bir kombin yapma yoluna gitti. Yeşil dar paça bir pantolon, üzerine kırmızı, yeşil ve mavi tonlarına kolsuz bluz, bluzun bel kısmına bej tonlarda kumaş, bağlama kemer, ayakkabı olarak da toprak rengi tonlarında desenli platform topuk ayakkabı kullanan yarışmacı aksesuar olarak da kıyafetiyle uyumlu büyük sarkık renkli küpeler, ayakkabılarıyla aynı tonda askısız el çantası, uzun güzel saçlarını ortaya çıkaran dalgalı saç tasarımı ve kırmızı tonlarında makyaj tercih etti. ( Özge ÖZDEMİR’in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın üçüncü hafta yarışmacılarının büyük boy fotoğraflarını ve final kıyafet kombinlerini aşağıda galeriden inceleyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak