Kanal D Bana Herşey Yakışır 1. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Kanal D Bana Herşey Yakışır 1. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri

Sevilen ve ilgiyle izlenen moda yarışması Bana Herşey Yakışır ‘ın birinci hafta bölümü Kanal D ‘ de yayınlandı. Bana Herşey Yakışır ‘ ın birinci haftasında yarışmacılar Fransa ‘ da “ Paris ‘ te bir akşam yemeği “ konseptiyle yarıştı. Bana Herşey Yakışır 1. hafta yarışmacılarının isimleri Özge ACI, Şebnem DOKUR, Aylin KÜÇÜK, Duygu ALTINTAŞ ve Dilek ARMAĞAN. Yarışmacıların detaylı bilgileri şu şekilde;

1. GÜN YARIŞMACISI

ÖZGE ACI, 23 yaşında, 36 beden giyiniyor, 1.73 boyunda,53 kg, bekar, Zihinsel Engelliler öğretmeni ve Ankara doğumlu.

ÖZGE ACI ‘ nın final kıyafet kombini: Özge hanım final kıyafetinde siyah, boyundan askılı, askısı parlak taşlarla hareketlendirilmiş mini elbise, platform topuklu, bağ kısımlarında inci ve taş aksesuarları bulunan açık ayakkabı ve parlak gümüş renkli mini el çantası ve toplu saçları ile sade bir makyaj kullandı. ( Özge ACI ‘ nın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

2. GÜN YARIŞMACISI

ŞEBNEM DOKUR, 35 yaşında, 1.69 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,55 kg, bekar ve iki çocuk sahibi, turizmci, İstanbul doğumlu.

ŞEBNEM DOKUR’un final kıyafet kombini: Şebnem hanım final kıyafet kombininde; bel kısmı siyah kemer ile hareketlendirilmiş beyaz boydan elbise, boynunda siyah – beyaz konseptine uygun siyah boncuklu, uç kısmında siyah şal bağlı kolye, siyah platform topuk ayakkabı, siyah bileklik ve siyah el çantası ve başında büyük siyah toka, haif makyaj kullandı. ( Şebnem DOKUR’un büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

3. GÜN YARIŞMACISI

AYLİN KÜÇÜK, 38 yaşında, 1.65 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,55 kg, evli ve üç çocuk sahibi, takı dükkanı sahibi, İstanbul doğumlu.

AYLİN KÜÇÜK ‘ ün final kıyafet kombini: Aylin hanım final kıyafet kombininde, Açık kahve tonunda kolları açık, dikey gümüş renkli kalın fitilli diz boyu elbise, elbisesine uygun tonda açık kahve rengi küçük el çantası, yine elbisesi ve çantasıyla uyumlu açık kave / koyu gümüş tonlarında topuklu ayakkabı ve aksesuar olarak da sadece sağ elinde bir tane büyük yüzük kullandı. Saç tasarımında da aynı sadelikte bir saç şekli ile elbisesinin tonlarında sade bir makyaj tercih etti. ( Aylin KÜÇÜK ‘ün büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

4. GÜN YARIŞMACISI

DUYGU ALTINTAŞ, 29 yaşında, 1.73 boyunda, 36 beden giyiniyor,52 kg, bekar, anaokulu öğretmeni, İzmir doğumlu.

DUYGU ALTINTAŞ ‘ ın final kıyafet kombini: Duygu hanım final kıyafet kombininde, siyah, vatkalı, omuzlardan dökümlü, etek kısmı dar, mini bir elbise, elbisenin altına zıt renk kullanarak açık fuşya rengi klasik topuklu ayakkabı, elbisesinin tonuna pek uygun olmayan siyah / kahverengi arası bir mini el çantası, iri ve uzun siyah taşlı küpe ile parmağında tek taş bir yüzük kullandı. Duygu hanımın makyaj tercihi de gözlerini öne çıkaran siyah göz makyajı, bunun dışında hafif bir makyaj ile elbisesiyle zıt renkte beyaz oje kullandı. ( Duygu ALTINTAŞ’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

5. GÜN YARIŞMACISI

DİLEK ARMAĞAN, 40 yaşında, 1.69 boyunda, 40 beden giyiniyor,64 kg, bekar ve iki çocuk sahibi, ev hanımı, Mersin doğumlu.

DİLEK ARMAĞAN ‘ ın final kıyafet kombini: Dilek hanım final kıyafetinde, pembe – mavi – gri tonlarında omuzları açık askılı, göğüs kısmından aşağısı katlı ve dalgalı saçaklı mini elbise, siyah platform topuklu ayakkabı, parlak renki ve taşlı çanta, çantasıyla uyumlu parlak emitasyon taşlı yüzük, inci küpe, kıyafetiyle uyumlu pembe tonlarında sade makyaj ve arkadan toplanıp saçaklı topuz yapılmış saçlar kullandı.

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın birinci hafta yarışmacılarının büyük boy fotoğraflarını ve final kıyafet kombinlerini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak