Kanal D Bana Herşey Yakışır 2. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetlrti / Kombinleri

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Kanal D Bana Herşey Yakışır 2. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetlrti / Kombinleri

Kanal D ‘ nin beğenilen moda programı Bana Herşey Yakışır ‘ın ikinci haftası yayınlandı. Bana Herşey Yakışır ‘ ın ikinci haftasında yarışmacılar “ kırmızı ayakkabıya en uygun kombini yap “  konseptiyle yarıştı. Baha Herşey Yakışır ikinci hafta yarışmacıları Besa BERISHA ÇAKIR, Sedef DİKMEN, Sıla Burçak SAYGI, Ahsen YETİŞ ve Bahar OLGUN.

Bana Her Şey Yakışır 2. hafta yarışmacılarının detaylı bilgileri:

1. GÜN YARIŞMACISI

BESA BERISHA ÇAKIR, 31 yaşında, 1.60 boyunda, 36 beden giyiniyor,55 kg, evli, yöneticilik yapıyor, Arnavutluk doğumlu.

BESA BERISHA ÇAKIR ‘ın final kıyafet kombini: Besa hanım haftanın konsepti gereği kırımızı ayakkabı kullandı. Ayakkabıları platform topuklu ve rugan. Kırmızı ayakkabılarının üzerine toprak girisi renginde diz boyu derin göğüs dekolteli elbise, elbisenin askılarından göğüs dekoltesine doğru mat yeşil rengine dönük dantel akseuar, ayakkabılarıyla uyumlu kırmızı küçük çanta kullandı. Besa hanım saçlarını topuz şeklinde toplayıp elbisesine uygun sade bir makyaj yaptı. Ayrıca ayakkabılarıyla uyumlu olarak el ve ayak tırnaklarında kırmızı oje kullandı.( Besa BERISHA ÇAKIR’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

2. GÜN YARIŞMACISI

SEDEF DİKMEN, 24 yaşında, 1.63 boyunda, 42 beden giyiniyor,73 kg, anaokulu öğretmeni, hatay doğumlu.

SEDEF DİKMEN’in final kıyafet kombini: Kırmızı ayakkabıya uygun elbise konsepti gereği  sedef hanım tabanı siyah, pastel kırmızı tonunda platform topuklu ayakkabı, üzerine kolsuz bayrak kırmızısı – nar çiçeği tonları arasında bluz, bluzun altına zıt renklerle kombin oluşturmak için mavi mini etek, aksesuar olarak bluzuyla uyumlu tonda kırmızı el çantası ve yine buluzuyla uyumlu çiçek figürlü büyük bir yüzük kullandı. Saç tasarımı olarak da düz fönlü saçlar ile hafif tonda makyaj, el ve ayak tırnaklarında da beyaz oje kullandı.( Sedef DİKMEN’in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

3. GÜN YARIŞMACISI

SILA BURÇAK SAYGI, 24 yaşında, 1.72 boyunda, 36 beden giyiniyor,52 kg, bekar, organizatörlük yapıyor, Ankara doğumlu.

SILA BURÇAK SAYGI ‘nın final kıyafet kombini: 3. gün yarışmacısı olan Sıla hanım konsept gereği kırmızı ayakkabı kullandı. Sıla hanım ayakkabı tercihini nubuk olarak yaptı ve platform topuklu bayrak kırmızısı tonunda platfom topuklu nubuk bir ayakkabı giydi. Sıla hanım üzerinde ise ön ve arka kısmı fırfır desenli, geniş yakalı, kolsuz, parlement mavisi tonların, sırt dekoltesi bulunan ve sırt dekoltesi örgü desenlimini bir gece elbisesi kullandı. Aksesuar olarak ayakkabısıyla aynı tonda küçük el çantası tercih eden Sıla hanım yüzünü ortaya çıkaran topuz saçları, sade makyajı , kulaklarındaki metal parlak aksesuarlı küpe ve beyaz ojeleriyle şık bir sunum yaptı.( Sıla BURÇAK’ ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

4. GÜN YARIŞMACISI

AHSEN YETİŞ, 37 yaşında, 1.60 boyunda,50 kg, 2 çocuk sahibi, bekar, moda tasarımcılığı yapıyor, İzmir doğumlu.

AHSEN YETİŞ’ in final kıyafet kombini: Ahsen hanım final kıyafetinde siyah straplez elbise, elbise üzerin ayakkabı ve çantasıyla uyum sağlaması için kırmızı kemer, haftanın konsepti gereği kırmızı renkge seçilmiş rugan platform topuk ayakkabı, ayakkabısıyla uyumlu aynı renkte rugan el çantası kullandı. Aksesuar olarak da örgü desenli kolye yanı sıra siyah renkli küçük küpe kullandı. Saç tasarımı olarak yukarı toplanmış ve dağıtılmış saç şeklini seçen Ahsen hanım doğallıktan biraz uzak makyaj yaptı.( Ahsen YETİŞ’in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

5. GÜN YARIŞMACISI

BAHAR OLGUN, 24 yaşında, 1.68 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,54 kg, bekar, oyunculuk yapıyor, Ankara doğumlu.

BAHAR OLGUN ‘un final kıyafet kombini: Bana Herşey Yakışır’ ın 2. haftasının en farklı giyinen yarışmacısı Bahar OLGUN ‘ du. Bahar hanım kırmızı ayakkabı konseptini biraz değiştirerek pastel pembe tonlarında platfom topuklu ayakkabı tercih etti. Elbise olarak da fildişi rengine dönük uzun, straplez, parlak, altın rengi simli, göğüs kısmında ve alt kısmında büyük figürleri bulunan bir tuvalet seçti.  Sade saçı ve hafif makyajının yanı sıra ayakkabılarıyla aynı tonda çanta kullandı. ( Bahar OLGUN’un büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın ikinci hafta yarışmacılarının büyük boy fotoğraflarını ve final kıyafet kombinlerini aşağıda galeriden inceleyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak