Kanal D Bana Herşey Yakışır 4. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Kanal D Bana Herşey Yakışır 4. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Kanal D ‘ nin ilgiyle izlenen moda yarışması  Bana Herşey Yakışır ‘ın dördüncü haftası yayınlandı. Bana Herşey Yakışır ‘ ın dördüncü haftasının konsepti “ havuz başında kokteyl “. Baha Herşey Yakışır dördüncü hafta yarışmacıları Banu KILAVUZ, Arzu ÖZKAN, Çağlar TÜRE, Sibel AKBULUT ve Aslı DİLMAN.

Bana HerŞey Yakışır 4. hafta yarışmacılarının detaylı bilgileri:

1. GÜN YARIŞMACISI

BANU KILAVUZ, 32 yaşında, 1.69 boyunda, 38 – 40 beden giyiniyor,58 kg, evli, satış danışmanlığı yapıyor, İstanbul doğumlu.

BANU KILAVUZ’un final kıyafet kombini: Banu hanım kavuz başında kokteyl için hazırladığı kombinde turuncu, askılı, göğüs kısmı yatay alt kısmı dikey formda, uçuşan etekli mini bir elbise, altına parlak fil dişi rengi topuklu ayakkabı kullandı. Aksesuar olarak da ayakkabılarının rengine yakın alt yapısı üzerine elbisesinin rengine uygun turuncu parlak taşları olan askısız küçük el çantası, altın sarısı rengi kalın bileklik tercih etti. Saç tasarımını düz fön olarak seçen yarışmacı sade makyajına ilave olarak ayakkabılarının tonlarına uygun oje kullandı. ( Banu KILAVUZ’un büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

2. GÜN YARIŞMACISI

ARZU ÖZKAN, 44 yaşında, 1.64 boyunda, 42 beden giyiniyor,60 kg, bekar, emekli hostes, İstanbul doğumlu

ARZU ÖZKAN’ın final kıyafet kombini: Arzu hanım kombininde gri ve altın sarısı tonlarını kullandı. Elbise olarak parlak gri renkli, askılı sade ve diz üstü boyu olan ancak askıları altın sarısı aksesuarlar hareketlendirilmiş bir elbise, elbisenin altına yine altın sarısı tonlarda platform topuk ayakkabı kulanan yarışması aksesuar olarak altın rengi desenli el çantası, beyaz büyük sarkmayan küpe kullandı. Saçlarını kıyafetinin sadeliğine uygun olarak arkada toplayıp topuz yapan Arzu hanım makyajını da kıyafetine uygun olarak sade bir şekilde yaptı. ( Arzu ÖZKAN’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

3. GÜN YARIŞMACISI

ÇAĞLAR TÜRE, 31 yaşında, 1.73 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,51 kg, bekar, reklamcılık yapıyor ve İzmir doğumlu.

ÇAĞLAR TÜRE’nin final kıyafet kombini: Çağlar hanım havuz başı için yaptığı kombininde yavruağzı tonlarında askılı, dalgalı, belden parlak taşlı kemer bölümüyle boğmalı elbise, elbisenin altına pudra rengi tonlarında bağlı platform topuklu ayakkabı kullandı. Akseuar olarak ise gümüş rengi, parlak taşlı askısız el çantası, çantasıyla aynı renkte taşlı bileklik kullanan yarışmacı sade saçları ve sade makyajıyla kombinini tamamladı. ( Çağlar TÜRE’nin büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

4. GÜN YARIŞMACISI

SİBEL AKBULUT, 20 yaşında, 1.65 boyunda, 36 beden,57 kg, bekar, anaokulu öğretmeni, İstanbul doğumlu.

SİBEL AKBULUT’un final kıyafet kombini: Sibel hahım fuşya rengi oldukça hareketli bir elbise seçti. Elbisesi mini etekli, üzeri straplez, elbise üzerinde tül saçaklı etekler, sağ omzundan göbek kısmına kadar uzanan ve elbiseye hareket katan aksesuarı ve ortasındaki büyük parlak broş bulunan bir gece elbisesi. Elbisesinin altındaysa parlak, gri renkli ayakkabı kullanan yarışmacı ayakkabılarına uyumlu aynı renkte çantası, kombinine sadelik katan uyumlu inci küpe, inci aksesuarlı yüzük ve boynunda da sade bir kolye kullanan Sibel hanım saçlarını da arkada toplayıp topuz yaparak yüzünü ortaya çıkardı. ( Sibel AKBULUT’un büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

5. GÜN YARIŞMACISI

ASLI DİLMAN, 31 yaşında, 1.60 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,53 kg, bekar, İstanbul doğumlu.

ASLI DİLMAN’ın final kıyafet kombini: Aslı hanım final kıyafetinde kendinden desenli siyah – beyaz- bordo tonlarında, etek kısmı önü kısa arkası saçaklı uzun kesimli, bel kısmından taşlarla sıkıştırılmış straplez elbise, ayakkabı olarak elbisesine uygun bordo tonlarında, tokası ve topuğu taşlı topuklu ayakkabı kullandı. Aslı hanım aksesuar olarak parlak taşlı sade düz bir kolye, aynı şekilde taşlı bileklik, beyaz küçük el çantası kullandı. Saç ve makyaj seçimi ise elbiseye uygun topuz ve sade makyaj tercih etti. ( Aslı DİLMAN’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

Bana Her şey Yakışır ‘ ın dördüncü hafta yarışmacılarının büyük boy fotoğraflarını ve final kıyafet kombinlerini aşağıda galeriden inceleyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak