Kanal D Bana Herşey Yakışır 5. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Kanal D Bana Herşey Yakışır 5. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Kanal D ‘ nin sevilen moda yarışması Bana Her Şey Yakışır 5. haftasında İzmir‘deydi. İzmir’li kadınların yarıştığı beşinci haftanın konsepti “ clup party “ idi. Bana Herşey Yakışır 5. hafta yarışmacıları Açelya BAL, Ece SAĞLAM, Özge BÜYÜKYAZICI, Çınar TOGAÇ ve Banu BAŞ.

Bana Herşey Yakışır 5. hafta yarışmacılarının detaylı bilgileri:

1. GÜN YARIŞMACISI

AÇELYA BAL, 20 yaşında, 1.78 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,56 kg, bekar, modellik yapıyor ve Ankara doğumlu.

AÇELYA BAL’ın final kıyafet kombini: Açelya hanım clup party konsepti için kıyafet seçimi yaparken siyah, vücudu saran, omuzları metal akseusarlı, omuzlardaki aksesuardan ön kısma sarkan zinciri bulunan ultra mini elbise tercih etti. Elbisesinin altına elbiseyle aynı tonda siyah bağlı sade ve yüksek topuklu bir ayakkabı tercih eden Açelya hanım aksesuar olarak sade küçük bir çanta ve tek parmağına büyük bir taşlı yüzük tercih etti. Saçlarını kabarık ve salgalı yaptıran Açelya hanım  gözlerini ortaya çıkaran bir makyaj tercih etti.  ( Açelya BAL’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

2. GÜN YARIŞMACISI

ECE SAĞLAM, 26 yaşında, 1.62 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,53 kg, bekar, öğrenci, İzmir doğumlu.

ECE SAĞLAM’ın final kıyafet kombini: Ece hanım yarışma için bir hayli parlak bir kombin hazırladı. Açık mavi parlak kumaştan straplez, üst kısmı dökümlü, etek kısmı vücudu saran mini bir elbise seçen ece hanım elbisesinin altına iki renkli, üst kısmı siyah, alt kısmı parlak metal görünümlü, platform topuk bir ayakkabı giydi. Aksesuar olarak da parlak metal bileklik, zincir, yüzük tercih eden ece hanım çanta olarak da kendinden desenli parlak siyah, zincir askılı küçük bir çanta tercih etti. Saç modeli olarak da düz fön yaptıran yarışmacı gözlerini ortaya çıkaran sade bir makyaj yaptı. ( Ece SAĞLAM ‘ ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

3. GÜN YARIŞMACISI

Özge BÜYÜKYAZICI, 23 yaşında, 1.67 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,50 kg, bekar, öğretmen ve İzmir doğlumlu.

ÖZGE BÜYÜKYAZICI’nın final kıyafet kombini: Özge hanım yarışmanın finali için siyah ve krem tonlarında bir konsept hazırladı. Krem rengi, askılı, dökümlü, omzunda kendinden çiçek aksesuarlı, geniş yakalı bir elbise seçen Özge BÜYÜKYAZICI ayakkabı olarak zıt renk kombinine uygun siyah bir bağ modelli topuklu ayakkabı tercih etti. Özge hanım eksesuar olarak elbisesiin beline ayakkabıları ve çantasıyla uygun siyah bir kemer, kendinden desenli siyah deri bir çanta ve uzun metal küpe tercih etti. Saçlarını at kuyruğu olarak arkada bağlayıp yüzünü ortaya çıkaran yarışmacı elbisesinin tonlarına uygun sade bir makyaj tercih etti. ( Özge BÜYÜKYAZICI’ nın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

4. GÜN YARIŞMACISI

ÇINAR TOGAÇ, 26 yaşında, 1.70 boyunda, 36 – 38 beden,52 kg, evli, öğrenci, İzmir doğumlu.

ÇINAR TOGAÇ’ın final kıyafet kombini: Çınar hanım elbise tercihini askılı, 3 katlı, 2 kuşaklı, saçaklı ultra mini dökümlü elbiseden yana yaptı. Elbisesinin altına siyah beyaz renkli, ince örgülü platform topuk ayakkabı giydi. Aksesuar olarak kıyafeti ve ayakkabılarıyla uyum sağlamak için siyah parlak çanta ve tek parmağına büyük taşlı siyah yüzük ile sol koluna metal taşlı bileklik kullandı. Çınar hanım saçlarını düz fönle sade bir şekilde şekillendirip elbisesinin tonlarına uygun sade bir makyaj yaptı. ( Çınar TOGAÇ’ ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

5. GÜN YARIŞMACISI

BANU BAŞ, 33 yaşında, 1.73 boyunda, 36 beden,54 kg, bekar, ev hanımı, İzmir doğumlu.

BANU BAŞ’ın final kıyafet kombini: Banu hanım yarışma için pembe mavi tonlarında bir konsept hazırladı. Elbise olarak omuzları açık, kolları saçaklı, üst kısmı bol, etek kısmı dar, belinde kendinden kemerli fuşya renkli bir elbise tercih etti. Elbisesinin altına seçtiği ayakkabıda ise üst kısmı pembe, tabanı beyaz ve topuğu mavi renkte üç renkli platform topuk bir ayakkabı kullandı. Aksesuar olarak da kombinine uygun pembe ve mavi tonlarda bir bileklik ile mavi çanta kullanan yarışmacı, saç modelini olarak dalgalı saç olarak seçti ve pembe tonlarda makyajı ile kombinini tamamladı. ( Banu BAŞ ‘ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın beşinci hafta yarışmacılarının büyük boy fotoğraflarını ve final kıyafet kombinlerini aşağıda galeriden inceleyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak