2012 Yazının Moda Renkleri ve Etekler

Paylaş
 

2012 Yazının Moda Renkleri ve Etekler

Hepimizin bildiği ve kabul ettiği gibi moda hayatımızda büyük yer kaplıyor. Kadınların çoğu modayı takip etmiyorum dese bile aslında yeni trendlere her zaman uyum sağlamaya çalışıyorlar. Farkında olmadan gidip bu yazın trendlerini seçenler ise zaten doğuştan zevkli kadınlar oluyor. Siz her ne kadar modayı takip etmiyorum deseniz de moda hiçbir zaman sizin peşinizi bırakmıyor aslında.Etrafınızda yapacağınız basit bir gözlemle bile ” ben modayı takip etmem ” diyen kadınların yarısından fazlası bu yazın trendlerini üzerlerinde taşıdığını göreceksiniz.

 

Peki bu yazın trendleri ne ? Öncelikle bu yazın en büyük trendi uzun veya kısa, uçuş uçuş, renkli, dalgalanan bir denizi anldıran eteklerdir. Böyle iddialı eteklerin üstüne ise onu dengeleyecek çok iddialı olmayan tek renk sade kısa kollu badiler. Ama tam tersiü üstü uçuş uçuş şifon yaptıysak da altı sade kılıp, bir şekilde dengeyi sağlamak önemli. Takılarla da süsleyebliriz. Ama hem takılarımız hem eteğimiz hem de üstümüz iddialı birbirine zıt olursa bir tasarımcının tüm ürettiklerini üzerimizde taşılan ve reklam yapmaya çalışan biri gibi görünebiliriz. Bu da bizi şıklıktan oldukça uzaklaştırmış olur elbette. Ama bahsettiğimiz gibi bu yazın modası olan eteklerden birine sahip olmayı ihmal etmeyelim. Çünkü çok şık ve rahat aynı zamanda da trend olan bu etekler sizi çok güzel gösterebilir.

 

Bu yaz çok renkli geçecek dedik ve öyle de geçiyor. Her şey cıvıl cıvıl renkli renkli. Neredeyse yaz hiç bitmeyecekmiş gibi bir his uyandırıyor insanların içinde. Bahsettiğimz gibi biraz da bu yazın moda renklerine değinelim. Özellikle neon renklerinin patladığı bir yazdayız. Neon renkleri neredeyse bu yaza damgasını vurdu. Plajları sokakları salladı, canlandırdı diyebiliriz. Neon renkleri sadece etek ve bluzlarda değil aynı zamanda tırnaklarda ve saçlarda da çok moda. Neon rengi sadece bir aksessuarımızda ya da sadece bir bölümde taşımak benim için daha ilgi çekici ve ilgi çekmek istediğiniz kısma neon rengi bir bluz mesela giyebilirsiniz. Ama neon rengi bir şey tercih ettiğinizde de diğer giydiğiniz şeylerdeki rengi çok abartmamanız gerekir. Öncelikle neon renklerini siyah ve beyazla tamamlamak çok moda ve harika bir görünüm sağlıyor.

 

Neon rengi göz alıcı fosforlu ve cıvıl cıvıl bir renktir. Pembenin yeşilin hatta sarının bu dikkat çekici tonu mutlaka sizi cezbedecektir. Ve gözünüzü bu renklerden alamayacaksınız. Ayrıca ayakkabıda veya çantada da neon renklerini kullanmak oldukça güzel ve farklı durabilir. Sadece bu da değil. Katy Perry, Rihanna ve Lady Gaga gibi şarkıcıların da kimi zaman saçlarını neon renklerine boyadığını görürüz. Bu da neon renginin bu yazın trend renkleri olduğunu kanıtlıyor. Neon renkleriyle ilgili son olarak ojelere değinmek istiyorum. Genç kızlar bu cıvıl cıvıl renkleri tırnakta görmeye bayılıyorlar. Ve bunu çok da güzel taşıyorlar diye düşünüyorum. Yani bayanlar bu yaz uçuş uçuş, güzel, gösterişli eteklerinizle ve neon renklerle yaza damganızı vurabilirsiniz. Haydi bayanlar bu yaz en güzel yazınız olsun.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak