Kanal D Bana Herşey Yakışır 6. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Kanal D Bana Herşey Yakışır 6. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

En çok izlenen moda programlarından biri olan  Bana HerŞey Yakışır 6. haftasında İstanbul yarışmacıları yarıştı. Altıncı haftanın konsepti “ Sevgiliyle İlk Buluşma “. Bana Herşey Yakışır 6. hafta yarışmacıları Güldane SERBEST, Funda ŞENEL, Esra URALOĞLU, Duygu ÖZEL ve Gülsevin SEVER.

Bana Herşey Yakışır 6. hafta yarışmacılarının detaylı bilgileri:

1. GÜN YARIŞMACISI ( HAFTANIN BİRİNCİSİ )

GÜLDANE SERBEST, 27 yaşında, 1.70 boyunda, 36 beden,54 kg, evli, anaokulu öğretmeni, Arnavutluk doğumlu.

GÜLDANE SERBEST ‘in final kıyafet kombini: Güldane hanım sevgiliyle ilk buluşma konsepti için pembe kolları açık, askılı, kendisinden katlı deseni olan, mini bir elbise seçti. Ayakkabı olarak da rugan mavi renkli pembe şeritleri olan, önü çiçek figürlü platform topuk ayakkabı tercih etti. Aksesuar olarak da kıyafetiyle yakın tonlarda pembe askısız bir çanta, sadeliğine uygun altın sarısı tonlarında metal kol saati, zincirli sarkık küpe kullandı. Saçlarını at kuyruğu yapıp arkada toplayan Güldane hanım kıyafetine uygun pembe tonlarında sade makyaj yaptı. Güldan SERBEST bu kombiniyle haftanın birinci oldu.  ( Güldane SERBEST ‘in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

2. GÜN YARIŞMACISI

FUNDA ŞENEL, 33 yaşında, 1.71 boyunda, 38 beden giyiniyor,57 kg, bekar ve bir çocuk sahibi, proje ve satış sorumlusu, İstanbul doğumlu.

 

3. GÜN YARIŞMACISI

ESRA URALOĞLU, 19 yaşında, 1.70 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,55 kg, bekar, öğrenci, Çorum doğumlu.

ESRA URALOĞLU’nun final kıyafet kombini: Esra hanım kıyafet seçiminde, askılı, beyaz, bel kısmında aşağısı püskülü saçaklı bir elbise seçti. Elbisesinin altına sade, elbisesiyle yakın tonlarda beyaz, tabanı ahşap desenli, topuğu bordo tonlarında platform topuk ayakkabı kuallandı. Aksesuar olarak büyük sarkık metal küpe, parlak yüzük, kıyafetiyle uyumlu beyaz tonlarda pembe desenli askısız küçük el çantası kullandı. Saçlarını geride toplayıp üst kısmını kabartan yarışmacı yüzünü ortaya çıkardı. Makyajı da gayet sade ve hoş olan yarışmacı haftanın iyi kombinlerinden birine imzasını attı.  ( Esra URALOĞLU’nun büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

4. GÜN YARIŞMACISI

DUYGU ÖZEL, 20 yaşında, 1.64 boyunda, 34 – 36 beden giyiniyor, bekar, öğrenci, Çorum doğumlu.

DUYGU ÖZEL’in final kıyafet kombini: Duygu hanım sevgiliyle ilk buluşma konsepti için askılı bir tulum giymeyi tercih etti. Elbisesinin altına beyaz platform topuk ayakkabı giyen yarışmacı kısa saçları, sade makyajı, aksesuar olarak seçti sade çantası ile sade ve şık bir kombin hazırladı.  ( Duygu ÖZEL’in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

 

5. GÜN YARIŞMACISI

GÜLSEVİN SEVER, 1.67 boyunda, 38 – 40 beden giyiniyor,60 kg, bekar, telefon operatörlüğü yapıyor, Ordu doğumlu.

GÜLSEVİN SEVER’in final kıyafet kombini: Gülsevin hanım diğer yarışmacılardan biraz farklı olarak karışık desenli bir elbise tercih etti. Elbisesinin tek yakası açıkta, dökümlü, göğsünden omzuna doğru aksesuarı bulunan bir elbiseydi. Elbisesinin altına üç renkli bir platfom topuk ayakkabı kullanan yarışmacı, çantasını da ayakkabısı ile takım halinde alıp çanta – ayakkabı uyumunu sağladı. Akseusr olarak çantanın haricisinde küpe kullanan yarışması, kısa saçları ve sade makyajıyla kombinini tamamladı. ( Gülsevin SEVER’in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın altıncı hafta yarışmacılarının büyük boy fotoğraflarını ve final kıyafet kombinlerini aşağıda galeriden inceleyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak