Kanal D Bana Herşey Yakışır 7. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Kanal D Bana Herşey Yakışır 7. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Kanal D ‘ nin ilgiyle izlenen moda yarışması Bana Herşey Yakışır ‘ ın 7. haftası yayınlandı. Bana Her Şey Yakışır 7. hafta ‘ da  Antalya ‘ da çekildi. Haftanın konsepti ise Antalya ‘ ya uygun olarak “ film festivali “ idi. Bana Herşey Yakışır 7. hafta yarışmacıları Gülçin ÇAM, Pelin SAĞLAM, Günnur YAVUZ, Deniz PALABIYIK ve Burcu ÇÖREKÇİ

Bana Herşey Yakışır 7. hafta yarışmacılarının detaylı bilgileri:

1. GÜN YARIŞMACISI

GÜLÇİN ÇAM, 22 yaşında, 1.73 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,59 kg, bekar, muhasebeci, İstanbul doğumlu.

GÜLÇİN ÇAM ‘ın final kıyafet kombini: Gülçin hanım film festivali konsepti için açık gül kurusu rengi vücudu saran, tek omzunda gül motifleri bulunan, arkasında iç kısmı siyah dış kısmı elbisenin renginde olan pelerin bulunan bir elbise seçti. Elbisenin altına akseuarlarına uygun parlak taşlarla süslenmiş açık ayakkabı tercih etti. Aksesuar olarak da ayakkabısıyla aynı şekilde parlak taşlı askısız çanta, yine parlak taşlı sade bir bileklik ve uzun sarkık taşlı küpe tercih etti. Saç tasarımını da tek yana dalgalı şekilde yaptıran Gülçin hanım sade makyajı tercih etti.  ( Gülçin ÇAM’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

2. GÜN YARIŞMACISI ( HAFTANIN BİRİNCİSİ )

PELİN SAĞLAM, 23 yaşında, 1.70 boyunda, 36 beden,53 kg, bekar, anaokulu öğretmeni, Antalya doğumlu.

PELİN SAĞLAM ‘ın final kıyafet kombini: Pelin hanım festival konsepti için mavi, saten , deniz kısı modeli bir tuvalet tercih etti. Tuvaletinin sağ omzuna taşlı akseuarı ile elbisesini hareketlendiren harışmacı elbisesiyle aynı renkte ve aynı konseptte hazırlanmış şık çantası ve  taşlı bilekliğiyle uyumlu bir kombin yaptı. Bu kombin için yaptırdığı topuz saçları ve sade makyajı ile Pelin SAĞLAM Bana Herşey Yakışır ‘ ın yedinci haftasının birincisi oldu.  ( Pelin SAĞLAM’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

3. GÜN YARIŞMACISI

GÜNNUR YAVUZ, 26 yaşında, 1.78 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,59 kg, bekar, seramik tasarımcılığı yapıyor, Zonguldak doğumlu.

GÜNNUR YAVUZ’un final kıyafet kombini: Günnur hanım konsept için elbise olarak gül kurusu tonunda, uzun etekli, belinde büyükçe taşlı kemeri bulunan, üst kısmı şekillendirilerek hareketlendirilmiş straplez bir tuvalet tercih etti. Aksesuar olarak sadece kemeriyle uyumlu taşlı çanta kullanan Günnur hanım, saçlarını topuz yaparak elbisesinin tonlarında pembe makyajıyla kombinini tamamladı. ( Günnur YAVUZ’un büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

4. GÜN YARIŞMACISI

DENİZ PALABIYIK, 20 yaşında, 1.61 boyunda, 36 beden giyiniyor,44 kg, bekar, öğrenci, Antalya doğumlu.

DENİZ PALABIYIK’ ın final kıyafet kombini: Deniz hanım final kıyafetinde toz pembe renkte, sırt kısmında tül pelerini bulunan mini bir elbise tercih etti. Deniz hanımda pembe elbisesinin altında gümüş gri renkli parlak ayakkabı kullanırken çantasını taşlı, askısız küçük çantadan yana kullandı. Küpelerini de çantasıyla uyumlu olarak sarkık taşlı olarak seçen yarışması saçlarını arkasında toplayıp elbisesine uygun pembe tonlarında makyajıyla konseptini tamamladı. ( Deniz PALABIYIK’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

5. GÜN YARIŞMACISI

BURCU ÇÖREKÇİ, 32 yaşında, 1.70 boyunda, 36 beden giyiniyor, evli ve 1 çocuk sahibi, ev hanımı, Isparta doğumlu.

BURCU ÇÖREKÇİ’nin final kıyafet kombini: Burcu hanım diğer yarışmacılardan farklı olarak gri tonlarda bir tuvalet tercih etti. Elbsesi üzerindeki parlak gümüş renkli pullarla hareketlerilirken parlak gümüş grisi çantası ve taşlı sarkık büyük küpelerini elbisesine uygun aksesuarlar olarak kullanıyor. Saçlarını arkada toplayıp dalgalı olarak yana bırakan yarışmacı belirgin göz ve dudak makyajı ile konseptini tamamlıyor.  ( Burcu ÇÖREKÇİ’nin büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın yedinci hafta yarışmacılarının büyük boy fotoğraflarını ve final kıyafet kombinlerini aşağıda galeriden inceleyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak