Kanal D Bana Herşey Yakışır 8. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Kanal D Bana Herşey Yakışır 8. Hafta Yarışmacıları ve Final Kıyafetleri / Kombinleri

Kanal D ‘ de yayınlanan ve Türkiye ‘ nin yanı sıra avrupa ülkelerinden de hatırı sayılır derecede izleyicisi olan moda programı Bana Herşey Yakışır ‘ın 8. haftası yayınlandı. Bana Her Şey Yakışır 8. hafta ‘ da İstanbul ‘ da “ en yakın arkadaşın düğünü “ konseptiyle çekildi. Bana Herşey Yakışır 8. hafta yarışmacıları Pınar TEZEREN, Hande GÖZOĞLU, İnci ÖMERCİKOĞLU, Belgin ERTEKİN ve Derya ÇETİNTAŞ

Bana Herşey Yakışır 8. hafta yarışmacılarının detaylı bilgileri:

1. GÜN YARIŞMACISI

PINAR TEZEREN, 29 yaşında, 1.70 boyunda, 38 beden giyiniyor,59 kg, bekar, halkla ilişkiler uzmanı, Arnavut gökmeni.

PINAR TEZEREN‘in final kıyafet kombini: Pınar hanım kombininde kül grisi tonlarında dökümlü uzun, tek omzu açık, koltuk altından başlayan taşlı askılı, belinde taşlı kemeri bulunan bir elbise tercih etti. Elbisesinin altına simli gümüş grisi rengi platform topuk ayakkabı giyen yarışmacı, akseuar olarak elbisesi ve ayakkabılarıyla uyumlu simli küçük çanta, taşlı sarkık küpe ve taşlı bileklik kullandı. Saçlarını arkada topuz şeklinde toplayıp sade makyaj ile kombinini tamamladı.  ( Pınar TEZEREN’in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

2. GÜN YARIŞMACISI ( HAFTANIN BİRİNCİSİ )

HANDE GÖZOĞLU, 22 yaşında, 1.68 boyunda, 36 beden,53 kg, bekar, halkla ilişkiler uzmanı, Urfa doğumlu.

HANDE GÖZOĞLU‘nun final kıyafet kombini: Hande hanım haftanın konsepti için mor renkli, deniz kızı modeli, straplerz, sol tarafı büyük çiçek aksesuarlı, uzun etekli bir tuvalet seçti. Elbisesine uygun altın sarısı ve gümüş grisi tonlarında sade ve şık bir çanta seçen yarışmacı çantası ve kıyafetine uygun inci ve metal karışımı küpesi ile kıyafetini tamamladı. Hande hanım saçlarını geriye doğru toplayıp yüzünü ortaya çıkarıp renkli gözlerini daha belirgin yapan ve pembe tonlarının da hissedildiği makyajı ile kombinini tamamladı. Hande GÖZOĞLU bu kombini ile 8. haftanın birincisi oldu. ( Hande GÖZOĞLU’nun büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

3. GÜN YARIŞMACISI

İNCİ ÖMERCİKOĞLU, 22 yaşında, 1.76 boyunda, 36 beden,56 kg, bekar, öğrenci, Bulgaristan doğumlu.

İNCİ ÖMERCİKOĞLU‘nun final kıyafet kombini: İnci hanım fuşya renkli, straplez bel kısmında kuşağı ve taşla da işlenmiş fiyonk figürü bulunan, saçak etekli bir elbise giydi. Elbisesinin altına hem zıt rengiyle hem de elbisesindeki taşlarla uyumlu metal görünümlü, taşlı bilek bağları bulunan yüksek topuklu bir ayakkabı giyen yarışmacı küpelerini de ayakkabılarına uygun olarak parlak gri tercih etti. Saçlarını yana toplayan İnci hanım makyajını da pembe tonlarına yaparak elbisesiyle uyumlu bir makyaj yaptı. ( İnci ÖMERCİKOĞLU’nun büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

4. GÜN YARIŞMACISI

BELGİN ERTEKİN, 28 yaşında, 1.69 boyunda, 36 – 38 beden giyiniyor,53 kg, bekar, medya sektöründe çalışıyor, Sivas doğumlu.

BELGİN ERTEKİN‘in final kıyafet kombini: Belgin hanım kombini için mavi, uzun, askılı, belinde büyükçe incili aksesuarı bulunan, yanlardan yırtmaçlı bir elbise seçti. Belgin hanım aksesuar olarak sarı saçlarının da uyumk sağladığı altın sarısı ve pembe tonlarında askısız el çantası ve yine alsın sarısı ile savaroski taşların karışımıyla yapılan bileklik kullandı. Uzun saçlarını dalgalı şekilde hazırlayan belgin hanım makyajını da kıyafetine uygun olarak hazırladı. ( Belgin ERTEKİN’in büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

5. GÜN YARIŞMACISI

DERYA ÇETİNTAŞ, 38 yaşında, 1.68 boyunda, 36 beden,49 kg, evli ve bir çocuk sahibi, ev hanımı, İstanbul doğumlu.

DERYA ÇETİNTAŞ‘ın final kıyafet kombini: Derya hanım turkuvaz ve yeşile dönük mat sarı tonlarında bir elbise kullandı. Elbisesinin bel kısmında metal aksesuar kullanan  Derya hanım krem tonlarında çantası, yüzüğü ve kolyesi ile aksesuar seçimini tamamladı. Makyajını mavi tonlerda yapan yarışmacı hem elbisesiyle uyumlu bir ton yakaladı hem de renkli gözlerini daha da belirgin hale getirdi. ( Derya ÇETİNTAŞ’ın büyük boy fotoğrafını ve final kıyafet kombinini aşağıdaki galeriden inceleyebilirsiniz )

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın sekizinci hafta yarışmacılarının büyük boy fotoğraflarını ve final kıyafet kombinlerini aşağıda galeriden inceleyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak