2012 Bikini ve Mayo Modası ve Modanzi Tüyolar

Paylaş
 

2012 Bikini ve Mayo Modası ve Modanzi Tüyoları

 

Bu yazımızda bu yaz plajları sallayan güzel bikini ve mayo modasından bahsedeceğiz. Bayanların bir çoğu her yıl yaza girerken kışın aldığı kiloların arkasına gizlendiği kıyafetlerden kurtulma vakti geldiğinde büyük bir çekingenlik yaşar. Bu da gayet normaldir. Kışın soğuk havalarda evde otururken yenilen yiyecekler ve hareketsizlikten dolayı da yağa dönüşen kiloları yaz geldiğinde vermeye çalışırlar. Çünkü kadınlar için mühim olan bikininin içinde güzel görünmektir. Böyle bir sorunu olmayan bayanlar ise gayet rahat bikini tercihi yapabilir elbet.

Bu yaz bikini ve mayoda oldukça renkli mayoların yanında gümüş, kurşun ve kalay mavisi renkleri de çok moda. Dokular ve baskılar ise yılan derisini anımsatan parlak yüzeyleri ortaya çıkarıyor. Normal kıyafetlerde olduğu gibi mayoların çoğunda da 80 ‘lere dönüş gözlemleniyor. Çarpıcı dinamik ve parlak tasarımlarla 80’ leri anımsatan görüntülerle karşılaşabilirsiniz. Ama unutmayın hepsi günümüze ve bu güzel yaza uyarlanmış. Kesimlerde ise zıt bağlamalar, seksi açılmalar, bantlar, straplez bikini üstleri tek parçalarla birleşiyor. Ayrıca parlak tokalar ve süslemelerde bikini üstlerinde yer alıyor.

Aynı zamanda esmerlerin kesinlikle tercih etmesi gereken sırf turkuaz renkler de çok harika görünebilir. Çiçek motifleri barındıran ve aynı zamanda bir yaz esintisini andıran bikiniler ve mayolar da mevcuttur. Yani aslında bu sene mayo ve bikiniler kendinden emin, feminen ve çekici bir görüntüde olmanızı sağlıyor. Renkleri ve modayı bir kenera bırakarak bir de bize yakışanı giymemiz önemlidir. Yani vücudunuzu tanıyarak başlayabiliriz bu işe. Eğer küçük göğüslere sahipseniz ve daha büyük görünmesini istiyorsanız bikini tercihlerinizi buna göre yapmalısınız.

Evet şimdi küçük göğüslü bayanlara öneriler geliyor. Öncelikle straplez modeller göğsü iri göstermek için oldukça uygun bir modeldir. Aynı zamanda desen olarak enine çizgileri tercih etmeniz sizin için daha uygun olacaktır. Fırfırlı modelleri de tercih edebilirsiniz. Göğsünüzü daha iri gösterir. Ayrıca büzgülü modelleri de tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Ayrıca üçgen bikiniler de yardımcı olacaktır size özellikle ipli olan değil de uzun üçgen gibi görünen bikini üstlerini tercih edebilirsiniz. Renk olarak da çok koyu renklere kaçmayın çünkü siyah kahverengi ve lacivert gibi koyu renkler genellikle küçük alan imajı yaratırlar. Enine çizgiler ve büyük çiçekli desenler açık renklerle birleştiğinde size yardımcı olacaktır.

 

Büyük göğüslü bayanlar için ise bikini altını desenli ve bikini üstünü düz seçmek sizin göğüslerinizin çok da ön plana çıkmamasına yardımcı olur. Mutlaka boyundan bağlamalı ve kalın ipli modeller kullanmalısınız. Özellikle straplez modellerden uzak durmalısınız eğer göğsünüzün daha da büyük görünmesini istemiyorsanız tabiki. Özellikle siyah gibi koyu renkler sizin için daha uygundur. Genellikle alt kısma kemer toka gibi dikkati o bölgeye toplayacak bir desen seçebiliriz bu sayede göğüslere dikkat azalır. Desen istiyorsanız da enine yerine boyuna çizgileri tercih edin ve küçük çiçek desenleri olabilir. Büyük olmaması sizin için daha uygundur. Kısacası bayanlar ufak tüyolarımız böyle. Bikini modanızı yaratmak ve gözü yanıltmak sizin elinizde!

  • Site Yorum

Bir yorum bırak