2012 Yılının Popüler Renkli Gelinlik Modelleri ( Galeri )

Paylaş
 

2012 Yılının Popüler Renkli Gelinlik Modelleri ( Galeri )

Gelinlik seçimi, yılın modasını takip edenler için çok daha renkli geçiyor. Yeni modeller hakkında bilgisi olanlar, sezonun en yenileriyle göz kamaştırıyorlar. Seçimleri de bir o kadar renkli… Çünkü bu yıl ve birkaç yıldır süre gelen renkli gelinlik modası hala devam ediyor.

Renkli gelinlik, eğer sizi cezp etmediyse, sadece küçük renk dokunuşlarını gelinliğiniz de istiyorsanız küçük aksesuarlalar, gelinlikleri renklendirme hala devam ediyor. Yılın modası için de bu renkler, çiçekler, yapraklar gibi baharı ve yazı bize bir nebze daha hatırlatan gelinlikler bu yıl çok moda. Hele ki birazda klasiklere karşı aykırı biriyseniz, moda tamda sizin istediniz gibi seçenekler sunuyor. Pembe, sarı, kavuniçi, uçuk maviler gelinliklerde bu yılda kullanıldı. Hele ki belden renkli kurdelelerle renklendiren beyaz gelinlikler çok rövanşta. Ünlülerimizde bunun gibi renkli kurdeleli gelinlikleri bu yıl çok giydiler.

 

Ben renkli gelinlik istemem derseniz, ancak yinede benim gelinliğim farklı olsun diyorsanız, sizin için birde kısa fırfırlı ya da önden kısa arkası kuyruğuyla göze çarpan farlı gelinliklerde var. Gelinler, bunları da ayakkabılarıyla renklendirerek farklılığı çarpıcı hale getiriyorlar. Ancak ben klasikten ayrılamam diyorsanız bembeyaz gelinlikler bu yıl bir başka güzel… Birkaç yıldır, çoğunlukla kullanılmaya başlanan balık modelli gelinliklerle, zarifliğinizi, vücudunuzun güzelliğini ve fit olduğunuzu da gözler önüne sermiş oluyorsunuz. Sonuç olarak bu yıl gelin olacaklar için gelinlik seçenekleri beklenenden de fazla. Farklı tarzlara sahip olan gelinler bu yıl hiç de zorlanmayacaklar.

Renkli gelinlik modelleri foto galeri:

 

  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] olgun yaşta bir evlilik yapıyorsanız, daha klasik ve gelinlik modelleri dışına çıkarak, etek ceket şeklinde yapacağınız klasik şık olmak sizi asilliğiyle […]

Bir yorum bırak