Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Paylaş
 

Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Her genç kızın hayalinde olan ortak bir obje vardır. Düşününce bu hayali tahmin etmek hiç te zor değildir. Her genç kızın ortak hayali olan bu obje beyaz romantik bir gelinliktir. Diyelim ki evlenmek üzere olan bir bayansınız ve nasıl bir gelinlik seçeceğiniz doğrultusunda en ufak bir fikriniz bile yok. Sizde haklısınız çeşit çeşit model model o güzelim beyaz gelinliklerin arasında vücut tipinizi düğününüze kişiliğinize göre gelinlik uydurabilmek çok çok zor olacaktır. Fakat bir iki tüyoyla bu seçimlerinizi kolaylaştırabilir hayatınızın en özel gecesinde sizi adeta bir prenses gibi gelin olmanınız sağlayabiliriz.

 

Peki nedir bu tüyolar derseniz hemen incelemeye geçelim. Öncelikle vücut tipinizi tanımanız gerekmektedir. eğer uzun boylu iseniz askılı bir gelinlik sizi orta boylu zarif bir hanım efendi yapabilir.

Kısa boylu iseniz straplez gelinlikler hem boyunuzu uzun gösterecek hem de sizi zarif bir görüntüye büründürecektir.

Çok zayıf bir bayansanız prenses model gelinlikler üzerinize çok yakışıcak ve daha dolgun görünmenizi sağlayacaktır.

Eğer biraz balık etli iseniz kesinlikle prenses kesim tarzında olan gelinlikler sizi olduğunuzdan daha iri yapılı bir bayan olarak gösterecek bu durumda hiç hoşunuza gitmeyecektir.

Öncelikle vücut tipinizi bilerek seçim yapmak isterseniz seçenekler azalacak ve vücut tipinizi uyan o eşsiz gelinliği bulmanız kolaylaşacaktır.

 

İkinci tüyomuz ise istediğiniz ya da daha önce görüpte beğenmiş olduğunuz modelleri incelemek olacaktır. Eğer biraz fikre sahip olarak gelinlik almaya giderseniz hem istediğiniz modeli ya da istediğiniz modele yakın bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Bunu yapmak için internetteki moda sitelerine göz atmalı medyayı yakından takip etmeli gelinlik dergileri incelemelisiniz. Hepsini bir araya getirdikten sonra istediğiniz modelleri de kafanızda belirginleştirdikten sonra gelinlik almaya gittiğinizde çok rahat seçim yaparak keyifli bir alış veriş yapmış olacak gecenin prensesi olarakta süksenizi yapmış olacaksınız. Gelin adaylarımıza mutluluklar ve iyi alış verişler dileriz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak