2012 – 2013 Dekolteli Abiye Elbise Modelleri ( Foto Galeri )

Paylaş
 

2012 – 2013 Dekolteli Abiye Elbise Modelleri ( Foto Galeri )

Kadınlar özel günlerde giyeceği elbiselere daha çok önem gösterir. Düğünlerde, baloda, mezuniyet partilerinde, doğum günlerinde kısacası gece kıyafetlerinde hem ortama uygun hem de üstlerine uygun kıyafeti seçmeleri oldukça zaman alabilir. Tabi ki böyle yerlerde hafif veya yerine göre abartılı dekolte seven bayanlar da olacaktır.

Dekolte seçiminde önemli olan vücudunuzun en güzel yerini ön plana çıkarmaktır. Göğüslerini ön plana çıkarmak isteyen bayanlar ona göre önden göğüs dekolteli kıyafetleri seçebilirler. Fakat çok büyük göğüslü kadınların göğüslerini abartılı şekilde açması hoş görünmeyecektir.  Uzun ve güzel bacaklara sahip bayanlar daha çok bacaklarını ortaya çıkarmak için mini elbiseler ya da uzun yırtmaçlı etekleri tercih edebilirler. Sırt dekoltesi sevenler de önden kapalı çok fazla gösterişi olmayan, sırt dekoltesiyle göz dolduracak bir elbise tercih edebilirler.

Bunun dışında vücudunuzda belli etmek istediğiniz ve beğendiğiniz başka bir bölge varsa dekolteniz ona uygun olabilir. Tüm dekolteleri bir arada kullanmak hoş durmayacaktır. O yüzden bir ya da iki tanesini seçmek daha uygun olabilir. Bu fotoğraflarda istediğiniz gibi birbirinden şık kıyafetler bulabilirsiniz. İşte çok şık dekolte abiye kıyafetler.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak