Yengeç Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Paylaş
 

Yengeç Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Yengeç erkekleri evcil, hassas, sakin bir yapıya sahiptirler. Herkese hemen güvenemezler bu yüzden en yakın dostları bile hiç bir sırlarını bilmeyebilir. Kendilerini tanımak uzun süre alabilir. Yumuşak ve sevecen bir kalbe sahiptirler. Kaybetmekten çok korkarlar ve korktukları için bazen kötü davranabilirler. Parayı harcamaktan çok biriktirmeyi tercih ederler. Parasının olduğu bilmek onlara güven verir, ödemelerini zamanında yaparlar. Ne çok cimri ne de çok cömerttirler. Lüks yerlerde dolaşmak için gereksiz yere para harcamaktan kaçınırlar. Sanatla uğraşmayı sevseler dahi paranın değerini bilirler. Yaşamı boyunca vazgeçemediği ciddilik kıyafetlerine de yansımıştır. Daha çok klasik kıyafetler giymekten hoşlanırlar.

Yengeç burcu erkeği bazen gezmeyi sevseler de genel olarak evcil insanlardır. Sıcak bir yuvaları olmasını isterler.

Aşık olduğunda ise duygusal bir yapıya bürünür. Sevdiği kadını sevgiye boğar, hediyeler verir. Evlenmeyi düşünmeleri için karşılarına annelerinin onları alıştırdığı rahatı verebilecek bir eş çıkması gerekir. Hasta olduğu zaman kendisiyle ilgilenilmesini şefkat gösterilmesini isterler.  Yemek yapmayı severler. Kültürlü insanlardır.

İçine kapalı olan yengeç erkeğini kendi başına takılabileceği kütüphane ve park yerlerde gazete okurken görebilirsiniz.

 

Yıldızların altında dolaşmaya ve evde vakit geçirmeye hazırsanız bir yengeçle birlikte olabilirsiniz. Göz temasını sevdikleri için yardıma ihtiyacınız olduğunda gözünüzle belirtmenizden hoşlanacaklardır. Onu mutlu etmek istiyorsanız öpücüklere boğun. Yengeç erkeği altın gibi bir kalbe sahiptir, onun yanında kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. lalezar dedi ki:

    yengec kadiniyim ve gercekten yengecler harikadir kendimden bilirim

Bir yorum bırak