Boğa Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Paylaş
 

 Boğa Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Boğa burcu erkeği sakin yapıdadır. Her konuda temkinli davranır, pratiktir ama yavaş ilerler. Çok sabırlı olmasına rağmen bir süre sonra sabrı taşınca kırmızı görmüşcesine saldırıya geçebilir. Doğal olan şeyleri sever. Doğaya karşı ilgisi vardır. Sakin yapıya sahip oldukları için de balık tutmayı, kamp yapmayı, pikniğe gitmeyi, göl kıyısında yaşamayı, bitkilerle uğraşmayı severler. Uzun yürüyüşler yaparak doğayla iç içe olmayı severler. Yemek konusunda titizdirler, ağızlarının tadını bilirler. Dışarıda yemek yemeye gitseler de genelde ev yemekleri yemeyi severler. Evde kendileri de yemek yapmayı severler. Her ne kadar beceremeseler bile…

 

Para konusunda rahattırlar, en az hayatlarını güvence altına alacak kadar para kazanırlar. Çalışmayı severler. Çok çalıştıkları için de yorgun ve keyifsiz olabilirler. Bu durumlarda huysuzlaşmalarını istemiyorsanız dinlenmelerine izin verin. Boğa erkeği aşık olduğunda son derece nazik, kibar ve koruyucudur. Müzikle araları iyidir. Dinlemeyi ve müzikle uğraşmayı severler. Özel günlere önem verirler. Aşık oldukları kadına bu özel günlerde sürpriz yapmayı severler. Sevdiklerine sadakatle bağlıdırlar. Son derece cömerttirler.

 

Boğalar pahalı restorantlara, lüks otellere gitmeyi severler. Çalışmayı sevdikleri ve çok para kazandıkları için de genelde lüks ortamlarda takılırlar.

 

Boğa burcu erkekler utangaç, duygusal kadınlara ilgi duyarlar. Evde mum ışığında bir akşam yemeği yemek boğalar için iyi bir sürpriz olabilir. Evde vakit geçirmeyi seven evcil tiplerdir.

Yavaş aşkı seven boğalarla yatak konusunda uzun vakit geçirmeye hazır olmalısınız.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak