Bana Herşey Yakışır Yeni Sezon 1.Hafta İkinci Yarışmacısı Gaye ÖZEN’in Final Kıyafeti ( 11.09.2012 – 11 Eylül 2012 Salı )

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Yeni Sezon 1.Hafta  İkinci Yarışmacısı Gaye ÖZEN‘in Final Kıyafeti ( 11.09.2012 – 11 Eylül 2012 Salı ) 

Bana Herşey Yakışır ın yeni sezon ilk haftasının ikinci gününde ( 11 eylül 2012 – 11.09.2012 salı ) Gaye ÖZEN yarıştı. Gaye ÖZEN 38 beden giyiniyor, 1.65 boyunda ve dans etmekten hoşlanıyor.

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın yeni sezon birinci haftasının ikinci günü yarışan Gaye ÖZEN ‘ e 1.000 TL bütçe verildi. Gaye hanım kendisine verilen bu bütçe ile haftanın konsepti olan havuz başı düğüne uygun elbise, ayakkabı, saç modeli, makyaj, çanta ve aksesuar seçimi ile en iyi kıyafet kombinini yapıp 10.000 TL ‘ yi kazanmak için yarıştı.

Bana Her Şey YakışırGaye ÖZEN final için oluşturduğu kıyafet kombininde: fuşya rengi, dalgalı uzun tül etekli, göğüs kısmında parlak taşlar bulunan straplez bir elbise, elbisenin altına gümüş renkli bağlı ayakkabı ve kıyafetiyle uyumlu gümüş rengi mini bir el çantası kullandı. Aksesuar olarak da sade bir kolye ve kolyesine uyumlu sade bir çift küpe kullanan Gaye ÖZEN, saçı ve makyajı ile kombinini tamamladı.  Gaye ÖZEN‘in final kıyafet kombinini aşağıdaki fotoğraftan inceleyebilir ayrıca birinci hafta fragmanını da aşağıdan izleyebilrisiniz.

Bana Herşey Yakışır Gaye ÖZEN ‘in final kıyafet kombini

[reklam1]

Bana Herşey Yakışır Gaye ÖZEN ‘ in final kıyafeti

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak