Bana Herşey Yakışır Yeni Sezon 1.Hafta Üçüncü Yarışmacısı Şeyma Nur TOSUN ‘ nun Final Kıyafeti ( 12.09.2012 – 12 Eylül 2012 )

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Yeni Sezon 1.Hafta  Üçüncü Yarışmacısı Şeyma Nur TOSUN ‘ nun Final Kıyafeti ( 12.09.2012 – 12 Eylül 2012 Çarşamba ) 

Bana Herşey Yakışır ın yeni sezon ilk haftasının üçüncü gününde İstanbul ‘ da yaşayan Şeyma Nur TOSUN yarıştı. Üçüncü yarışmacı Şeyma Nur TOSUN  19 yaşında, henüz üniversite öğrencisi.

Şeyma hanım kendisine verilen 1.000 TL ‘ lik bütçe ile haftanın konsepti olan ” Havuz Başı Düğün ”  konseptine en uygun elbise, ayakkabı, çanta, saç modeli, makyaj ve aksesuar seçimi ile haftanın birincisi olup Bana Her Şey Yakışır ‘ ın 10.000 TL ‘ lik büyük ödülü kazanmak için yarıştı.

Bana Her Şey YakışırŞeyma Nur TOSUN final için oluşturduğu kıyafet kombininde:  askılı açık kahve rengi, göğüs kısmı siyah renkli straplez elbise, elbisesinin altına rugan platform topuk ayakkabı, pembe askısız rugan çanta, sade makyaj ve kıyafetine uygun saç tasarımı ile haftayı tamamladı. Şeyma Nur TOSUN ‘ un final kıyafet kombinini aşağıdaki fotoğraftan inceleyebilir ayrıca birinci hafta fragmanını da aşağıdan izleyebilrisiniz.

Bana Herşey Yakışır Şeyma Nur TOSUN‘un final kıyafet kombini

[reklam1]

Bana Herşey Yakışır Şeyma Nur TOSUN ‘ un final kıyafet kombini

[reklam3]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak