Selülite Karşı Doğal Kür Tarifi

Paylaş
 

Selülite Karşı Doğal Kür Tarifi

Selülit doğum kontrol hapı, östrojen hormonu, gebelik, sigara, aşırı kahve ve kola tüketimi, yağlı beslenme gibi nedenlerden dolayı oluşmaktadır. Kötü bir portakal kabuğu görünümüyle baş başa kalmak hiç de hoş değil. Özellikle yaz aylarında bikini giymek isteyen bayanların güzel bir görünüme sahip olmaları için bu kötü görüntüden kurtulmaları gerekiyor.

Kadınların baş belası selülitten kurtulmak için bir sürü yöntemlerle karşılaşıyoruz. Bunun için kozmetik dükkânlarındaki selülit giderici kremleri kullanıp hayal kırıklığına uğrayan bayanlar oldukça fazla. Ama her şeyin olduğu gibi elbet bundan da kurtulmanın bir çaresi var. Sizler de genelde doğal yöntemleri tercih ediyorsanız vereceğimiz tarifi mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Bu kolay karışım sayesinde selülitlerinize “elveda” diyin. Kafanıza başka hiçbir şeyi takmadan deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarın.

 

Selülite Karşı Doğal Kür İçin Gerekli Malzemeler:

Anason, rezene ve biberiye.

Kürün Hazırlanışı:

Portakal kabuğu görünümden uzaklaşmak için sabahları 1 lt suyun içerisine 1 tatlı kaşığı anason, 1 tatlı kaşığı rezene ve 1 tatlı kaşığı biberiye atın. Hazırladığınız bu karışımı kısık ateşte 5 dk kadar kaynatın. Daha sonra 10 demlenmeye bırakın. Karışımı soğuttuktan sonra gün içinde bolca limonla birlikte tüketin. Bu kür sayesinde Selülitlerinizin zamanla yok olduğunu göreceksiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak