Akrep Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri
Paylaş
 

Akrep Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği ve Karakteristik ÖzellikleriAkrep erkekleri yenilmek nedir bilmeyen, zeka ve duyguları aynı oranda olan erkeklerdir. Bilgiç bir yapıları vardır. Masum görünseler de aslında bu görünüşün altında akrep öfkesi ve akrep zehiri yatar. Çok nazik görünseler de bayağılılığa ve samimiyetsizliğe tahammül edemezler. Önemli olan her zaman kendi düşündükleridir. Bu yüzden çevrenin dediğine pek kulak asmazlar. Akıllarına yatan doğrudan şaşmazlar. Başlarına bir bela geldiğinde dimdik ayakta durur, sorunu çözmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

Gizemli kişileri severler. Genelde meraklı yapıya sahip oldukları için her şeyi inceler ve öğrenmeye çalışırlar. Bu yüzden akrepten pek sır saklayamazsınız. Arkadaş seçiminde oldukça dikkatlidirler. Kafalarındaki belli standartlara uygun kişilerle arkadaşlık kurmak isterler. Karamsar, bunalım takılan insanlardan nefret ederler.

Gerçek duygularını kolay kolay kimsenin yanında açıklamazlar. Aşık bir akrep erkeği sevgilisiyle baş başayken başkalarının yanında olduğundan daha farklı davranacaktır. Çok fazla kıskanç olmasına rağmen, sevgilisinin kıskanç olmasına dayanamazlar. Genel olarak anlayışlı, düşünceli, aile yapısına önem veren, sadık bir eştir. İyi bir baba olabilir. Genelde sıcağı seven akreplere sahilde güneşlenirken rastlayabilirsiniz. Kışın da saunayı tercih ederler.

Akrep erkekleri cinsel yönden heyecanlı ve partnerinin isteklerine karşılık veren erkeklerdir.

Akrep erkeği her isteğinizi yerine getirmeye çalışacaktır. Dikkat etmeniz gereken önemli nokta ise, sakın onu hayal kırıklığına uğratmayın. Kötü sonuçlar doğurabilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak