Aslan Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Aslan Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri
Paylaş
 

Aslan Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Aslan erkeğinin dışarıdan baktığınızda sabırlı ve kibar bi insan gibi görünmesine karşın kibirli ve kendini beğenmiş bir yapısı vardır. Aradığı saygıyı ve sevgiyi bulursa karşılığını verecektir. İyi bir insan olsalar dahi genelde kendileriyle ilgilendikleri için çevrelerindeki insanlara pek ilgi göstermezler. Acımasız ve patavatsız bir hal alabilirler.

 

Genelde inatçı, dediğim dedik tiplerdir. Her ortamda kendini beğendirmek isterler, başkalarından saygı görmek onlar için çok önemlidir. Büyük heyecanları severler, büyük işlere atılırlar. Emir vermeyi severler ve emri altındaki kişilerin ona itaat etmesini isterler. Başarısız olmak korkulu rüyalarıdır, asla başarısızlığı kabullenemez çok üzülürler.

 

Partnerlerinin kendilerinden daha üstün ve zeki olmalarını isterler. Çalışmaya önem verseler de önce yuvaları önemlidir. Bu yüzden eşlerinin çalışmasını isteseler bile yuvalarının mutluluğu önce gelir. Kendini rakipsiz gördükleri için başka erkeklerle rekabet etmeyi sevmezler.

 

Gösterişi, kendini övmeyi, lüks yaşamı sever bunun için para harcamaktan kaçınmazlar. Gereksiz yere para savurabilirler. Sporu sevseler de ileri yaşlarda evlerinde oturmayı tercih ederler.

 

Aslan Burcu Erkeği ve Karakteristik ÖzellikleriGüneş ve eğlencenin olduğu yerde aslan erkekleri vardır. Sosyal kadınları severler. En gözde eğlence mekânlarına gitmeye bayılırlar. Herkesin gözünün üzerinde olmasını isterler bu yüzden dikkat çekmeye çalışırlar.

 

Genelde hep kendini ön planda tutan aslan burcu erkeği yatakta partnerinin isteklerine dikkat eder. Kendilerini düşündükleri kadar partnerini de düşünür. Doğru kişiyle beraberse bencillik yönü yerini gerçekçiliğe bırakır.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak