Başak Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Başak Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri
Paylaş
 

Başak Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Başak burcu erkeği çalışmayı seven, disiplinli, titiz, idealist, pratik bir insandır. Kıvrak zekâlıdırlar. İnsanları eleştirmeyi sevseler de eleştirilmekten hoşlanmazlar. Dürüstlük ve samimi dostluklar başak erkeği için çok önemlidir. Samimi güvenilir bir dost bulduklarında onu kaybetmek istemezler. Bütün zorluklara katlanabilecek derecede dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Maddi manevi her konu da kendilerine güvenleri vardır.

Eşlerine son derece sadıktırlar. Aileye önem verirler ve aile bağlarını koparmak istemezler. Aradığı insanı bulmaları çok uzun bir dönem sürebilir. Bir kadında önem verdikleri şeyler, zeka, düzen, temizlik ve doğal bir güzelliktir. İnce eleyip sık dokuma huylarından dolayı genelde platonik aşklar yaşarlar. Utangaç ve çekingen bir yapıya sahiptirler. Bu yüzden hoşlandıkları her kadına duygularını açıkça ifade edemezler. Evlilik konusunda çok güvenilirdirler. Kendi kendilerine yaşamayı severler.  Çalışkan, düzenli, güzel ve temiz giyimli, eşine son derece sadık, kibar ve düşünceli bir eş olacaktırlar.

Genelde atletik bir yapıya sahip olan başak erkeği kumsalda koşmayı, spor yapmayı sever.

Başak Burcu Erkeği ve Karakteristik ÖzellikleriDüşüncelerini söylemekten çekinmeyen kadınlardan hoşlanırlar. Eğer bir başak erkeğine sürpriz yapmak istiyorsanız onunla su kayağı yapabilirsiniz. Başaklar suyu sever ve etrafa su saçmaya bayılırlar.

Cinsel yönüne gelince, önce çekingen davransalar da belli bir süre sonra vahşi yönleri ortaya çıkar. Çok şikayetçi ve eleştirici bir yapıya sahip olsalar bile sevdiklerine asla ihanet etmezler.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak