İkizler Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri
Paylaş
 

İkizler Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

İkizler burcu erkeği iki insanı bir beden içerisinde taşıyor gibidir. Ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz. İnsanlarla iletişimleri iyidir. Konuşmayı severler ve girdikleri ortamda ince esprileriyle dikkatleri üzerlerine çekerler. Yalnız ruh halleri her an değişebilir. Çok mutlu olduğu bir anda mutsuzluğa kapılabilir. Ya da karamsar bir anında bulutlar üzerinde uçuyormuşçasına mutlu bir hal alabilir. Çabuk sıkılan bir yapıya sahiptirler.

Genelde zeki insanlar oldukları için kendi zeka düzeyinde insanlardan hoşlanırlar. Son derece gerçekçidirler. Her zaman yardımınıza koşup çözüm bulmaya çalışsa da onu bunaltıcı bir duruma sokmaktan kaçınmalısınız. Zeki ve heyecan verici bir yapıya sahip olmasına rağmen bi an da sabırsız, huysuz, alaycı, eleştirici bir yapıya bürünebilirler.

Eğer bir ikizler erkeğiyle ruhsal bir uyum içerisindeyseniz ilişkiniz uzun süreli olur. Genelde ikizler erkekleri çok evlilik yaparlar. Fakat bu durum erken yaşta evlenmelerinden olabilir. Bazen çok cömert bi andayken bi anda çok cimri olabilir. Yine de genelde cömert insanlardır. Parayı biriktirmeyi sevmezler genelde paylaşırlar.

İkizler Burcu Erkeği ve Karakteristik ÖzellikleriSürekli olarak yeni ve farklı fikirler üretirler. El ve zeka çabukluğu olan pratik kişiliğe sahip olsalar da daha çok proje üretimi, haberleşmeye yönelik mesleklerde daha çok başarılı olurlar. Bayan ya da erkek fark etmez herkesle çok iyi dost olabilirler.

Eğlenceyi sevdikleri için genelde ikizler erkeğine partilerde rastlayabilirsiniz. Çekingen olmayan kadınları severler. Aklını kullanan kadınları severler. Çift karakterli olma özelliklerini hem dışarıda hem yatakta da kullanırlar.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak