Zayıflamak İçin Tarçın Tüketin ( Bitkisel Zayıflama )

Zayıflamak İçin Tarçın Tüketin ( Bitkisel Zayıflama )
Paylaş
 

Zayıflamak İçin Tarçın Tüketin ( Bitkisel Zayıflama )

Tarçın ağacının kabuğundan üretilen ve hem toz hem de kabuk  şeklide bulabileceğiniz  tarçının kilo verme üzerine faydası pek çok. Doğadaki yiyecek kaynakları arasında en güçlü anti oksidan özelliği olan tarçındır. Vücuttaki insülin direncini düzenleyerek şeker ihtiyacı miktarını ayarlayan tarçın tatlı krizlerinize bir son verir. Önerilen miktarlarda alındığında iştahınızı kontrol altına alır ve fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur.  Sütlü tatlılar, kek ve kurabiyelerin yanı sıra tatlı başkentimiz olan  Gaziantep ’te  baklava ustaları ürünlerine bazen fark edilir derecede bazen eser miktarda tarçın koyarak baklavanın şeker tadını oranlarlar.

Zayıflamak İçin Tarçın Tüketin ( Bitkisel Zayıflama )Su dahil olmak üzere her türlü içecekle karıştırılarak içilebilir. Gün içinde içtiğiniz çay ve kahvenize bir tutam serpeceğiniz toz tarçın, yada birkaç dakika bekleteceğiniz çubuk tarçın zayıflamanıza bir hayli yardımcı olacaktır. İlk başta tadı biraz tuhaf gelebilir  fakat kilo vermeye başlayınca alışırsınız . Hoş bir kokusu ve aroması vardır.

Satın almadan önce ufak bir hatırlatma uçucu bir esansa sahip olan toz tarçını mutlaka kapalı paketler içinde satın alın ve serin kuru bir yerde kavanozda saklayın.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak