Vampir Günlükleri’ nin Benzeşen Ünlüleri

Ian Somerhalder, Kevin Zegers, Zac Efron
Paylaş
 

Vampir Günlükleri’ nin Benzeşen Ünlüleri

Eylül ayıyla birlikte tatile giren dizilerimiz yeniden start alıyor, yeni sezon bölümleriyle ekranlara geliyor. Sizde sıkı bir Vampire Diaries takipçisiyseniz eğer Ian Somerhalder’in  çok tanıdık geldiğini fark etmişsinizdir. Yakışıklı vampirimiz  Damon Salvatore’ un benzeri var. Hemde bir değil iki tane. Miley Cyrus klibinden hatırlayacağımız Kevin Zegers ve ünlü oluncu Zac Efron.

Ian Somerhalder, Kevin Zegers, Zac EfronBu 3 ünlü adeta üçüz gibi birbirlerine benziyorlar. Bir kişinin üç farklı zamanda çekilmiş halleri gibiler. Dizi-film-müzik seçin beğenin kızlar, hem kulağa hem göze hitap ediyor bu yakışıklılar.

 

 

 

 

Vampir Günlükleri’ nin Benzeşen Ünlüleri Kıvanç - JosephAynı zamanda Vampir Günlükleri’nin kötü kalpli yakışıklısı Klaus’un  (Joseph Morgan) Kıvanç  Tatlıtuğ ’ a inanılmaz benzediğini de belirtmeden geçemeyiz. Kendisi Kıvanç ‘ın ya ikizi-kardeşi, yada kuzeni .Fantastik , gerilim, romantik öğelerini içinde barındıran bu diziyi izleyin derim. Özellikle son yıllarda moda olan vampir, kurt adam, cadıkarakterlerden hoşlanıyorsanız.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak