Laura Ashley Floral Keyif Köşesi Kombini | Ev Kombini

Laura Ashley Floral Keyif Köşesi Kombini | Ev Kombini
Paylaş
 

Laura Ashley Floral Keyif Köşesi Kombini | Ev Kombini

Sitemizin yeni ürünlerinden olan ev kombini paylaşımlarının ilki olan Laura Ashley Floral Keyif Köşesi Kombini ile karşınızdayız. Evmanya‘yı birçoğunuz biliyordur. Evmanya evfikir konsepti altında ev ürünleri kombini yapıyor. Biz de sizin için ünlü ingiliz ev ürünleri markası Laura Ashley ‘ in ürünleriye hazırlanan floral keyif köşesi kombinini ele aldık.

Floral keyif köşesi pembe – krem tonlarıyla huzur veren bir renk uyumu içerisinde hafif vintage havası katan sehpa ve komidini ile ingiliz şıklığını tamamlıyor. Duvar kağıdında kullanılan desen ile tekli koltuğun kaplamsındaki desenin aynı olması gül motifinin kombinde daha çok göze batmasına neden oluyor. Laura Ashley lüks bir marka olması nedeniyle ürünleri de biraz pahalı ancak fiyattan çok dekoratifliğe ve şıklığa önem veren hanımların değerlendirmesine bırakarak kombinde kullanılan ürünlerin bilgilerini ve fiyatlarını aşağıda paylaşıyoruz.

Laura Ashley Floral Keyif Köşesi Kombini | Ev Kombini

Laura Ashley Avize - Hayworth Ceiling Cluster 1- Laura Ashley Avize – Hayworth Ceiling Cluster

Ürün bilgisi: Yükseklik93 cm, çap22 cm, kullanılan materyaller Cam tavan. Ürünün fiyatı 600 TL – 800 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Abajur Şapka -10 Celene Swivel Shade ivory

2- Laura Ashley Abajur Şapka -10 Celene Swivel Shade ivory

Ürün bilgisi: Derinlik25,5 cm, kullanılan materyaller sahte ipek % 40 polyester % 100 astar % 30  polyester 100% metal ve diğerleri 30%  . Ürünün fiyatı 75 TL – 115 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Kare Blok Ayna Çoklu Çerçeve3- Laura Ashley Kare Blok Ayna Çoklu Çerçeve

Ürün bilgisi: Yükseklik24 cm, genişlik24 cm, kullanılan materyaller Ayna / cam. Ürünün fiyatı  85 TL – 125 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Dekoratif Yastık Kırmızı4- Laura Ashley Dekoratif Yastık Kırmızı

Ürün bilgisi: Yükseklik50 cm, Genişlik70 cm, kullanılan materyaller kadife / koton / viskon. Ürünün  fiyatı: 110- 165 aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Dekoratif Vazo5- Laura Ashley Dekoratif Vazo

Ürün bilgisi: Yükseklik28.5 cm, genişlik18 cm, derinlik10.5 cm, kullanılan materyel cam. Ürünün fiyatı 110 TL – 165 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Göresel kaynak: www.evmanya.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak