Evinize Şıklık Katacak Dekoratif Abajur Modelleri ( Foto Galeri)

Evinize Şıklık Katacak Dekoratif Abajur Modelleri
Paylaş
 

Evinize Şıklık Katacak Dekoratif Abajur Modelleri ( Foto Galeri)

Ev dekorasyonunda aydınlatma aksesuarları bolca kullanılır. Birbirinden farklı formda, türde, tasarımda aydınlatma aksesuarı bulmak mümkün olması bu sıklığın temel nedenlerinden biridir.

Abajurlar ise aydınlatma aksesuarları arasında en çok kullanılan ev eşyalarındandır. Sizler için Özgül Grup ‘un küçük boy abajurlarından bir foto galeri hazırladık. Foto galeriden önce görselleri bulunan abajuların bilgilerini paylaşalım.

Özgül Grup abajur özellikleri: Ayak boyu22 cm, şapka boyu20 cm, toplamdaki boyu42 cm, şapka üst çapı15 cm, alt çapı25 cm, ayak ve tabla kısmı ahşap malzeme kullanılarak üretilmiştir. Alt kısımları lake beyaz renge boyanmıştır ayrıca üzeri vernik kaplanmıştır. Şapka kısmı PVC malzemeden üretilmiştir. Sağlığa zararsız olan mürekkeplerle baskı makinesi kullanılarak desen verilmiştir. Şapka kısmında solmayı önlemek, renkleri canlandırmak ve canlı tutmak, çizilmeye karşı koruyabilmek için laminasyon kullanılmıştır. Abajurların kabloları ayak kısmıyla aynı renkle beyazdır. Kablosunun üzerine açma kapama düşmesi bulunmaktadır. Üzerindeki duy ise normal ampül duyudur.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak