Laura Ashley Marin Salon Kombini İle Pastelin Huzurunu Yaşayın | Ev Kombini

Laura Ashley Marin Salon Kombini İle Pastelin Huzurunu Yaşayın | Ev Kombini
Paylaş
 

Laura Ashley Marin Salon Kombini İle Pastelin Huzurunu Yaşayın | Ev Kombini 

Laura Ashley lüks ingiliz ev ürünleri markasıdır. Birbirinden şık ve dekoratif ev ürünleri bulunan markanın ürünleriyle hazırlanan mavi ve bej tonlardaki marin salon kombinini kullanılan ürünlerle birlikte sizinle paylaşmak istiyoruz.

Görselden de anlaşılacağı üzere yapılan kombin ingiliz şıklığını ve zarafetini hissettiriyor. Kullanılan koltuklar ve aksesuarlarla Kombinde pastel mavi ve bej tonları ile yumuşak sakin bir hava ile huzurlu bir salon hazırlanmış. Salonun dekorasyonunda kullanılan ürünleri / aksesuarları aşağıda fiyatlarıyla birlikte listeledik. Siz de evinizde şık ve lüks bir kombin yapmak istiyorsanız Laura Ashley ürünleri ile salonunuza uygun bir kombin yapabilirsiniz.
Laura Ashley Marin Salon Kombini İle Pastelin Huzurunu Yaşayın | Ev Kombini

Laura Ashley Marin Salon Kombininde kullanılan ürünler

Laura Ashley Çerçeve 22x17 CM1- Laura Ashley Çerçeve 22×17 CM

Ürün bilgisi: Yükseklik22 cm, genişlik17 cm, uzunluk2 cm, kullanılan materyeller reçine polyester kagıt fiyatı. Ürünün fiyatı 40 TL – 60 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Konsol2- Laura Ashley Konsol

Ürün bilgisi: Yükseklik:82,5 cm, genişlik:144 cm, derinlik:45 cm. Kullanılan malzemeler: Kayın Gürgen Ağacı. Ürünün fiyatı 5200 TL – 5500 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Duvar Kağıdı-Blyth Dark Linen3- Laura Ashley Duvar Kağıdı-Blyth Dark Linen

Ürün bilgisi: Rulo genişlik52 cm, uzunluk:10 m, bakım nemli bir bezle silme, ağartıcı madde kullanılamaz, kullanılan materyal 100% kağıt. Ürünün fiyatı 58 TL – 85 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Dekoratif Yastık – Çiçek4- Laura Ashley Dekoratif Yastık – Çiçek

Ürün bilgisi: Ölçü: 43 x43 cm, kullanılan materyaller Baz 100% pamuk aplike % 100 polyester nakış 100% viskon. Ürünün fiyatı 110 TL – 165 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Dekoratif Vazo5- Laura Ashley Dekoratif Vazo

Ürün bilgisi: Yükseklik28.5 cm, genişlik18 cm, derinlik10.5 cm, kullanılan materyel cam. Ürünün fiyatı 110 TL – 165 TL aralığında değişmektedir.

 

 

Laura Ashley Puf6-Laura Ashley Puf

Ürün bilgisi: Yükseklik44 cm, genişlik95 cm, derinlik66 cm, kullanılan malzeme kayın gürgen ağacı. Ürünün fiyatı 1150 TL – 1760 TL aralığında değişmektedir.

 

Göresel kaynak: www.evmanya.com

  • Site Yorum

Bir yorum bırak