Kadınların Gücü Adına !

Kadınların Gücü Adına !
Paylaş
 

Artık tedavülden kalkan ya da kalkması gereken aşk klişelerinden uzak durun. Çoğu zaman erkek egemen bir toplumuz. Kadına yönelik aşağılama ve elinin hamuru gibi artık modası geçen tabirler artık azalarak bitmeli.

Ekonomik kontrolde aktif olmak; Genelde parayı idare edenin ilişkide daha güçlü olduğu sanılır. Aslında kadınlar para konusunda daha akıllıca yatırımlar yapar. Ev ihtiyaçları ve mutfak ekonomisi konusunda ise ne kadar çalışan kadın dahi olsanız daha çok bilgiye sahipsiniz.

Kadınların Gücü Adına !

Sürücü koltuğuna artık siz geçin. Farketmeden hemen yan koltuğa yönelmeyin. Ehliyetiniz yoksa dahi hemen edinmeye bakın. Her dışarı çıktığınızda direksiyonu ona vermekle ne zaman nereye gideceğiniz konusunda ipleri onun eline vermiş havası yaratırsınız. Bu onu dominant erkek rolüne sokarken siz pasifleşirsiniz.

Eğer sizinde başarıyla altından kalkabileceğiniz bir iş söz konusuysa; daha kısa sürede çözecek dahi olsa ona izin vermeyin ve yapmaya çalışın. Kadınlar erkeklerden çoğu zaman daha az kazanıyor. Çünkü biz daha fazlasını istemiyoruz. Kendinizi daha güçlü hissediyor olmanızın zamanı geldi.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak