Avon’la Hadise Çıkart

avonla hadise çıkart
Paylaş
 

Ünlü sanatçı Hadise, hepimizin de bildiği Avon makyaj markasının yeni yüzü oldu. Güzelliği, kaşı, gözü, burnu tartışılır. Malum Hadise’nin beğenilirliği, çok geniş bir yelpazede yoruma açık. Şahsen ben Hadise’yi beğenirim. Türk kadınının güzel bir temsilcisi, eh bende bir Avon temsilcisi olarak konu haliyle ilgimi çekti.  Hadise Avon markasının yeni yüzü olarak 1 yıllık anlaşma için 2.5 milyon dolar alacak. Yani 2 buçuk trilyon kadar.

avonla hadise çıkart        Fakat Avon gibi bir çok kullanıcının beğenisini kazanmış bir marka, güzelim Hadise’ye daha farklı bir renkte makyaj yapsa daha çok beğenirdim. Her yeri mor biraz demode durmuş. Eğer bu yakınlarda bir Avon katalogu karıştırdıysanız sizinde öyle düşündünüz mü? Hadise Avon’a yakıştı mı sizce?

 

       Ayrıca tv reklamlarında Megan Fox’un tanıttığı yeni INSTINCT  parfümün özellikle erkek kokusunu mutlaka denemenizi öneriyorum. Mandalina, adaçayı ve abanoz ağacı karışımıymış, güzel bir senkron çıkmış. Eğer akrep ve terazi burcuna sahip erkek arkadaşınız varsa doğum günü için güzel bir hediye tercihi olabilir. Akrep burcuna daha çok yakışacak bir koku olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim.

avonla hadise çıkart

  • Site Yorum

Bir yorum bırak