Bana Herşey Yakışır Aydan KELEŞ ‘in Bilgileri | 106.Hafta ( İzmir )

Bana Herşey Yakışır Aydan KELEŞ
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Aydan KELEŞ ‘in Bilgileri | 106.Hafta ( İzmir ) 

Bana Her Şey Yakışır bu hafta İzmir ‘ de ! Özellikle kadınların ilgiyle takip ettiği moda yarışma programı Bana Her Şey Yakışır ‘ ın 106.haftası 23 eylül pazartesi ile 27 eylül cumartesi tarihleri arasında Kanal D ekranların.  Bu haftanın konsepti “ Yaza Veda Partisi “, bütçe ilse 800 TL. 106.haftada   Aydan KELEŞEmine YILMAZGözde CANSESLİİrem AVCI ve Yağmur HEPKARAAĞAÇ yarışıyor.

[reklam1]

Bana Herşey Yakışır Aydan KELEŞBana Her Şey Yakışır 106. hafta yarışmacısı Aydan KELEŞ ‘in bilgileri

Aydan KELEŞ, 25 yaşında, 1.69 boyunda, 38 beden giyiniyor,58 kg, bekar, öğrenci, İzmir ‘ li.

Aydan KELEŞ ‘in final kombinini görmek ( yarışacağı bölüm yayınlandıktan sonra ) ve onunla ilgili yayınlanan diğer yazılarımızı takip etmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

 

NOT: Bana Her Şey Yakışır yarışmacılarının yarışma içerisinde denedikleri tüm kıyafetleri facebook sayfamıza ekliyoruz. Facebook sayfamızı beğenerek hem bize destek olabilir hem de tüm paylaşımlarımıza ulaşmış olursunuz 🙂

[reklam3]

  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. selçuk dedi ki:

    çok güzelsin başarılar

  2. Enes dedi ki:

    Çok güzel bir hanım 1. olmasını canı gönülden istemiştim..Zaten en çok hak eden güzellikleriyle göz dolduran 2 yarışmacı vardı Emine ve Aydan Emine 1. oldu sevindim hak ettiğini düşünüyorum ama Aydan’ın puanlamasında adaletsizlik olduğunu düşünmüyor değilim..

Bir yorum bırak