Bana Herşey Yakışır 107.Hafta Ceren Dizikaya Final Kıyafet Kombini (30.09.2013 – 30 Eylül 2013 Pazartesi )

Bana Herşey Yakışır Ceren Dizikaya Final Kombini 1
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır 107.Hafta Ceren Dizikaya Final Kıyafet Kombini (30.09.2013 – 30 Eylül 2013 Pazartesi )

Sevilen moda yarışması Bana Her Şey Yakışır ‘ ın 107.haftası 30 eylül 2013 pazartesi günü yayınlanan ilk bölümüyle başladı. Bana HerŞey Yakışır ‘ın 107.haftasında  Ceren DizikayaBurcu ErcanBüşra ErtürkBuket KayaCemre Kadan yarışıyor.

Bana Herşey Yakışır 107.haftasının ilk yarışmacısı Ceren DİZİKAYA idi. Ceren DİZİKAYA ‘ nın bilgilerini BU yazımızda paylaşmıştık. Detaylar için yazımıza göz atabilirsiniz.

Ceren DİZİKAYA haftanın konsepti olan ” sosyete pazarı ” kombini için alışveriş yaptı. Ceren DİZİKAYA final kombininde dar paça tayt jean, siyah askılı üzerine beyaz gömlek, üzerine siyah hırka, krem rengi platform topuk ayakkabı, aksesuar olarak siyah askısız çanta, altın rengi metal bileklik kullandı. Saçlarını topuz yapan Ceren DİZİKAYA kıyafetiyle uyumlu sade bir makyaj yaptı.

Ceren DİZİKAYA ‘ nın final kombinini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Ceren hanımın final kıyafeti ile ilgili sizlerin yorumlarını da bekliyoruz… Ayrıca 107.haftanın diğer yarışmacıları ile ilgili paylaşımları takip etmek için BU sayfaya göz atabilirsiniz.

Bana Herşey Yakışır Ceren DİZİKAYA final kombini – 30 eylül 2013 pazartesi

[reklam1]

[reklam3]

Görsel kaynak: Bana Herşey Yakışır resmi facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak