Bana Herşey Yakışır Büşra Ertürk Final Kombini (02.10.2013 – 2 Ekim 2013 Çarşamba)

Bana Herşey Yakışır Büşra ERTÜRK 9
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Büşra Ertürk Final Kombini (02.10.2013 – 2 Ekim 2013 Çarşamba)

Sevilen moda yarışması Bana Her Şey Yakışır ‘ ın 107.haftasının üçüncü günü 2 ekim çarşamba günü yayınlanan bölümüyle geri kaldı. Bana Herşey Yakışır 107.hafta üçüncü gününde Büşra ERTÜRK yarıştı. Büşra ERTÜRK ‘ ün detaylı bilgilerini ŞU yazımızda paylaşmıştık…

Büşra ERTÜRK bu haftanın konsepti olan ” sosyete pazarı ” konseptine uygun kombinini hazırlamak için sosyete pazarındaydı. Sosyete pazarında kendisine verilen 600 TL ‘ lik bütçe ile çeşitli kıyafetler, elbiseler, ayakkabılar, aksesuarlar denedi ve kombinini hazırladı.

Büşra ERTÜRK final kombininde: kırmızı askılı bir elbise, siyah platform topuk ayakkabı, aksesuar olarak siyah bir portföy, kırmızı yuvarlak şekilli küpe kullandı. Kıyafetine uygun sade bir makyaj yapan Büşra ERTÜRK saçlarını da at kuyruğu yaptı. Büşra ERTÜRK bu kombiniyle rakiplerinden 12 puan aldı.

kullandı.

Bana Herşey Yakışır 107.hafta üçüncü yarışmacısı Büşra ERTÜRK ‘ ün final kıyafet kombinini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Büşra ERTÜRK ‘ ün gün içerisinde denediği tüm kıyafetleri facebook sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Bana Her Şey Yakışır Büşra ERTÜRK ‘ ün final kombini

[reklam1]

[reklam3]

Görsel kaynak: Bana Herşey Yakışır resmi facebook sayfası

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak