Bana Herşey Yakışır Gelinlik Haftası Lamia Şeyda Bayram Gelinlik Modeli | 08.10.2013 – 8 Ekim Salı

Bana Herşey Yakışır Lamia Şeyda Bayram final gelinlik modeli 1
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Gelinlik Haftası Lamia Şeyda Bayram Gelinlik Modeli | 08.10.2013 – 8 Ekim Salı

Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve kadın izleyicilerin ilgiyle takip ettiği moda yarışma programı Bana Her Şey Yakışır ‘ ın 108.haftasının ikinci günü 08.10.2013 salı günü yayınlanan bölümüyle geride kaldı. Bana Her Şey Yakışır ‘ da bu haftanın konsepti “ gelinlik “ . Bana Herşey Yakışır gelinlik haftası yarışmacılarını BU yazımızda paylaşmıştık, yarışmacılar ve detaylı bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bana Her Şey Yakışır ‘ ın ikinci günü yarışmacısı Lamia Şeyda BAYRAM idi. Lamia hanım final için seçtiği gelinlik ve gelinliğine ilaveten bütçesi ile tamamladığı gelinbaşı, ayakkabı ve diğer aksesuarları ile rakiplerinin karşısına çıktı. Lamia Şeyda hanım rakiplerinden 15 puan aldı.

Bana Herşey Yakışır gelinlik haftası ikinci yarışmacısı Lamia Şeyda BAYRAM ‘ın final için seçtiği modeli aşağıdaki foto galerimizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Lamia Şeyda hanımın gün içerisinde denediği tüm gelinlik modelleri sitemize ve facebook sayfamıza eklenecektir. Bana Herşey Yakışır ile ilgili tüm paylaşımları takip etmek için sizleri facebook sayfamıza bekleriz…

[reklam1]

[reklam3]

Görsel kaynak: Bana Her Şey Yakışır resmi facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Betül dedi ki:

    Çok tatlı bir gelin olmuş 🙂

Bir yorum bırak