Bana Herşey Yakışır 108.Hafta Birincisi Hayal Melek Erten Gelinlik Modeli ( Gelinlik Haftası ) | 11.10.2013 – 11 Ekim Cuma

Bana Herşey Yakışır Hayal Melek Erten Final Gelinlik Modeli 1
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır 108.Hafta Birincisi Hayal Melek Erten Gelinlik Modeli ( Gelinlik Haftası ) | 11.10.2013 – 11 Ekim Cuma 

Kanal D ‘ nin sevilen moda yarışma pgoramı Bana Her Şey Yakışır 11 ekim 2013 cuma günü yayınlanan haftanın son bölümü ile gelinlik haftasını sonlandırdı. Bana Herşe Yakışır 108.haftasının son gününde Hayal Melek ERTEN yarıştı.

Hayal hanım da rakipleri gibi haftanın konsepti olan gelinlik çerçevesinde kendince bir kombin hazırladı ve puanlama için rakiplerinin karşısına çıktı.

Hayal Melek Erten final gelinlik kombininde; kabarık staplez bir gelinlik kullandı. Hazırladığı bu kombine rakipleri 12 puan verdi.

Bana Herşey Yakışır 108.hafta beşinci yarışmacısı Hayal Melek ERTEN ‘in final gelinlik kombini aşağıdaki foto galeride paylaşılmıştır. Ayrıca Hayal Melek ERTEN ‘in gün içerisinde denediği tüm gelinlik modellerini facebook sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bana Her Şey Yakışır 108.hafta yarışmacılarının gelinlik modellerini de görmek isterseniz BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bana Herşey Yakışır Hayal Melek ERTEN ‘in Gelinliği

[reklam1]

 [reklam3]

Görsel kaynak: Bana Herşey Yakışır resmi facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak