Bana Herşey Yakışır 109.Hafta Sena Betül ŞANLI ‘nın Final Kombini (15.10.2013 – 15 Ekim 2013 Salı)

Bana Herşey Yakışır Sena Betül ŞANLI final kombini 10
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır 109.Hafta Sena Betül ŞANLI  ‘nın Final Kombini (15.10.2013 – 15 Ekim 2013 Salı)

Kanal D ‘ nin sevilen moda yarışması Bana Her Şey Yakışır ‘ ın 109.haftasının ikinci günü de geride kaldı. Bana Herşey Yakışır‘ın ikinci gününde Sena Betül ŞANLI yarıştı. Sena hanımın bilgilerini BU yazımızda paylaşmıştık.

Bana Herşey Yakışır ‘ın 109.haftasının konsepti ” sonbahar sokak modası ” idi. Sena hanım kendisine verilen 750 TL ‘ lik bütçe ile verilen üç saatlik sürede kombinini hazırlayarak puanlama için rakiplerinin karşısına çıktı.

Sena Betül ŞANLI final kombininde; lacivert pantolon, üzerine haki yeşil renkli bluz, ayakkabı olarak bordo renkli nubuk topuklu ayakkabı kullandı. Aksesuar olarak ise ayakkabısıyla aynı renk tonlarında bordo bir portföy, altın sarısı renkli kolye kullandı. Sena hanım hazırladığı bu kombinle rakiplerinden 19 puan aldı.

Sena Betül ŞANLI ‘nın final kıyafet kombinini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Sena hanımın alışveriş sırasında denediği tüm kıyafetleri facebook sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bana Herşey Yakışır 109.hafta yarışmacıları ile ilgili tüm paylaşımlarımızı takip etmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Bana Herşey Yakışır Sena Betül ŞANLI ‘nın final kıyafet kombini

[reklam1]

  • Site Yorum

Bir yorum bırak