Bana Herşey Yakışır Çilem Ece Gökoğlu Final Kombini | Bana Herşey Yakışır Antalya | 22.10.2013 – 22 Ekim 2013 Salı

Bana Herşey Yakışır Çilem Ece Gökoğlu Final Kıyafeti 1
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Çilem Ece Gökoğlu Final Kombini | Bana Herşey Yakışır Antalya | 22.10.2013 – 22 Ekim 2013 Salı

Gündüz kuşağı televizyon programlarının en çok izlenen ve beğenilenlerinden olan Bana Her Şey Yakışır ‘ın 110.haftasının ikinci günü de geride kaldı. Bana Her Şey Yakışır Antalya haftasının ikinci gününde Çilem Ece GÖKOĞLU yarıştı. Çilem hanım haftanın konsepti olan kırmızı halı konsepti için çok şık bir kombin hazırladı ve rakiplerinden de hayli yüksek bir puan aldı. Bizce bu haftanın kazananlarından olması muhtemel 🙂

Çilem Ece GÖKOĞLU final kıyafetinde; saks mavisi straplez bir gece elbisesi, altına parlak taşlı platform topuk ayakkabı, aksesuar olarak da ayakkabısıyla uyumlu gümüş gri renkli, parlak taşlı bir portföy, parlak taşlı uzun bir çift küpe ve bileklik kullandı. Saçlarını da düz at kuyruğu yapan Çilem Ece GÖKOĞLU yaptığı sade makyaj ile de kombinini tamamladı.

Bana Her Şey Yakışır 110.hafta ikinci yarışmacısı Çilem Ece GÖKOĞLU ‘nun final kombini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Çilem hanımın alışveriş sırasında denediği tüm kıyafetleri facebook sayfamızdan ve sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Bana Herşey Yakışır 110.haftasının diğer yarışmacıları ve final kombinleri ile ilgili tüm paylaşımlarımızı BURADAN takip edebilirsiniz.

DİKKAT: Çilem Ece GÖKOĞLU ‘nun alışveriş sırasında denediği tüm kıyafetleri görmek için TIKLAYIN

[reklam1]

Bana Herşey Yakışır Çilem Ece Gökoğlu final kombini

[reklam3]

 

görsel kaynak: bana herşey yakışır facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak