Bana Herşey Yakışır Aynur Gergin ‘in Final Kombini | 111. Hafta – 28.10.2013 – 28 Ekim 2013 Pazartesi

Bana Herşey Yakışır Aynur Gergin final kıyafeti 1
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Aynur Gergin ‘in Final Kombini | 111. Hafta – 28.10.2013 – 28 Ekim 2013 Pazartesi

Bana Her Şey Yakışır ‘ın 111.haftasının ilk gününde Aynur Gergin yarıştı. Aynur Gergin ‘in detaylı bilgilerini BU yazımızda, alışveriş sırasında denediği tüm kıyafetileri BU yazımızda paylaşmıştık.

Aynur hanım haftanın konsepti olan ” damadın ailesi ile tanışma ” konseptine uygun kombinini hazırlayabilmek için üç saatlik yarışma süresinde epeyce koşturdu ancak final için güzel bir kombin hazırladı.

Aynur Gergin final kombininde; omuzları dik, fuşya siyah karışımı desenli, omuzları dik bir elbise kullandı. Altına siyah renkli açık bir ayakkabı kullanan Aynur hanım saçlarını da at kuyruğu yaparak kıyafetiyle yakın tonlarda bir makyaj yaptı. Aksesuar olarak da küpe ve dore rengi bir portföy kullandı.

Bana Herşey Yakışır 111.hafta birinci yarışmacısı Aynur GERGİN ‘in final kombinini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Aynur GERGİN ‘in denediği tüm kıyafetleri görüntülemek için BURAYI tıklayabilirsiniz. Bana Her Şey Yakışır 111.hafta yarışmacılarının tümünün bilgileri, final kıyafetleri ve tüm paylaşımlarımız için Bana Herşey Yakışır 111.hafta etkiketimizi takip edebilirsiniz.

DİKKAT: Aynur GERGİN ‘in denediği tüm kıyafet için burayı tıklayın

[reklam1]

Bana Herşey Yakışır Aynur Gergin ‘in final kıyafeti 

[reklam3]

 

görsel kaynak: bana herşey yakışır facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak