Koç Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Koç Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri
Paylaş
 

Koç erkekleri aynı burcun bayanları gibi kıpır kıpır, yerinde duramayan enerji dolu kişilerdir. Yaşları ne kadar ilerlese de kendilerini genç hisseder ve öyle davranırlar. Yaratıcı fikirleriyle insanları etkilemesini bilirler. Koç erkeği hayatını hareketli yaşamaya alışmıştır, karşısında yavaş ve sakin biri görürse dayanamaz. Eğer koç erkeğiyle birlikteyseniz onun bu aktifliğine ayak uydurabilmeniz gerekir.

Genelde kendi fikirleri üzerine odaklanır ve her zaman haklı olduğunu düşünür. Karşısındaki insanın haklı çıkmasından hoşlanmaz. Para harcamayı seven savurgan tiplerdir. Bu yüzden cömerttirler. İlerisi için plan yapmaz günü yaşamayı severler.

Koç inadı tuttuğu zaman aşırı derecede bencil, huysuz ve düşüncesiz olabilirler. Lider ruhlu koç erkekleri iş hayatında hükmetmeyi sevdikleri için saygın sayılacakları bir statü isterler.

Koç Burcu Erkeği ve Karakteristik Özellikleri

Eğer aşık bir erkekse, sevdiklerine çok sadık olurlar. Aşklarını sonsuza kadar devam ettirmeye çalışırlar. Fakat koç erkekleri çok kıskançtır. Sadece onun etrafında dönmenizi isterler. İlgiyi çok severler. Yine de aşık oldukları kadının hem ayaklarının üzerinde duracak derecede bağımsız olmasını, hem de kendinden birkaç adım arkasında durmasını ister.

Genelde futbol sahasında maç yaparken ya da açık havalarda yapılan yarışmalarda koç erkeğine rastlayabilirsiniz. Koç erkeklerinin çoğu sporu sever.

Hayat dolu enerjik kadınlardan hoşlanırlar. Yatakta kendisi öne çıkmak ister. Hemen aşık olan koç burcu erkekleri bu aşk ateşini hemen kaybedebilir. Bu yüzden ilgisini üzerinize çekmeye çalışmalısınız.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak