Bana Herşey Yakışır 112. Hafta Yarışmacıları & Konsepti 04.11 2013 08.11 2013 (4-8 Kasım ) Arası

Bana Her Şey Yakışır
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır 112. Hafta Yarışmacıları & Konsepti 04.11 2013 08.11 2013 (4-8 Kasım ) Arası  Kadınların ilgiyle takip ettiği sevilen yarışma programı Bana Herşey Yakışır ‘da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Her hafta birbirinden iddialı hanımların yarıştığı ve her hafta yeni bir konseptin belirlendiği  Bana Her Şey Yakışır ‘da bu haftanın konsepti ” Kırmızı Ayakkabı ile Kombin ” . 112.hafta yarışmacılarının konbinlerini hazırlamak üzere kullanacakları bütçeleri ise 750 TL. Alışveriş ve hazırlık süreleri her hafta olduğu gibi 3 saat.

Bu hafta da yine birbirinden şık hanımlar Bana Her Şey Yakışır ‘ın yarışmacısı. İşte Bana Her Şey Yakışır 112.hafta yarışmacıları: Hediye Sağır, Esengül Doğru, Ruşan Demirkan, Tuğba Maya ve Hülya Selen.

Bana Herşey Yakışır ‘ın 112.haftasının ilk günü olan 4 Kasım 2013 pazartesi günü Hediye Sağır yarışacak. Her bölüm sonunda da ertesi günün yarışmacısı açıklanacak. Bana Herşey Yakışır 112.hafta yarışmacılarının fotoğrafları yazımıza eklenecek. Ayrıca Bana Her Şey Yakışır 112.hafta yarışmacılarının detaylı bilgileri, final kombinleri, alışveriş yaparken denedikleri tüm kıyafetler ve daha fazlası sitemizde ve facebook sayfamızda olacak. Bizi takipte kalın…

DİKKAT: Bu haftanın birincisini öğrenmek için burayı tıklayın

GÜNCELLEME 1: Hediye Sağır ‘ın final kombini için burayı tıklayın

GÜNCELLEME 2: Esengül Doğru ‘nun final kombini için burayı tıklayın

GÜNCELLEME 3: Ruşan Demirkan ‘ın final kombini için burayı tıklayın

GÜNCELLEME 4: Tuğba Maya ‘nın final kombini için burayı tıklayın

GÜNCELLEME 5: Hülya Selen ‘in final kombini için burayı tıklayın

[reklam1]

[reklam3]

görsel kaynak: bana herşey yakışır facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak