Sertleşme Sorununa ( Sertleşmeye ) Kereviz ve Maydanoz Kürü İle Bitkisel Kesin Çözüm

Sertleşme Sorununa ( Sertleşmeye ) Kereviz ve Maydanoz Kürü İle Bitkisel Kesin Çözüm
Paylaş
 

Sertleşme Sorununa ( Sertleşmeye ) Kereviz ve Maydanoz Kürü İle Bitkisel Kesin Çözüm 

Erkeklerin bilinen sağlık sorunlarının yanı sıra herkesle paylaşamadıkları cinsel sorunları da hayatlarında önemli bir kaygısal durumdur. Sertleşme sorunu da erkeklerin bu cinsel sıkıntılarından birisi.

Sertleşme kabaca tarif edilecek olursa, erkek cinsel organının cinsel birleşme sırasında sertleşememesi sorunudur. Bu durumun bir çok fizyolojik ve psikolojik sebepleri vardır. Alanında uzman bir doktordan bu konu ile ilgili destek alabilirsiniz ancak Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU ‘ nun sertleşememe sorunu için önerdiği doğal, bitkisel bir kür var. Dilerseniz bu kür ile de sertleşme sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Sertleşme Problemine Karşı Hazırlanacak Kür İçin Gerekli Malzemeler

175 – 200 gr civarlarında kereviz ( sadece yumru kısmı ) ve yaklaşık 20 adet maydanoz. ( yaprak ve gövdesi ile birlikte )

Nasıl Hazırlanacak ?

Yaklaşık üç su bardağı kadar kaynayan suya kerevizleri atın ve 5 dakika kaynatın. Beş dakikanın sonunda içerisinde maydanozları da atın ve 3 dakika daha kaynatın. Bu üç dakikanın sonunda kaynayan suyu ocaktan indirin ve ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzerek sabah kahvaltısından bir saat sonra ve öğle yemeğinden yarım saat önce birer su bardağı içiniz.

Sertleşme Sorununa ( Sertleşmeye ) Kereviz ve Maydanoz Kürü İle Bitkisel Kesin ÇözümKür Ne Kadar Süre Kullanılacak ?

Kürü bu şekilde kesintisiz olarak yirmi beş gün kullanın. Yıl içerisinde de yılda iki üç kez kullanmanız sertleşmeye kesin çözüm olacaktır.

Kaynak: Prof. Dr. İbrahim Adnan SARAÇOĞLU

  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. Bir Ziyaretçi dedi ki:

    İbrahim hocanın tarifleri şaşmaz ama sertleşme için verdiğiniz bu kür gerçekten faydalı mı ?

  2. cemal dedi ki:

    kerevizle keçiboynuzu kürüikisibir olurmu

  3. fenasi dedi ki:

    bu kür faydalı bu kesin ama insanda mide diye bişi bırakmıyor.Mide yanması başlıyor bu defa da bu problem oluyor.Midyada pirince giderken evdeki bulgurdan oluyorsunuz:)))

Bir yorum bırak