Bana Herşey Yakışır Hülya Selen ‘in Final Kombini | 112. Hafta – 08.11.2013 – 8 Kasım 2013 Cuma

Bana Herşey Yakışır Hülya Selen Final Kıyafeti 1
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Hülya Selen ‘in Final Kombini | 112. Hafta  – 08.11.2013 –  8 Kasım 2013 Cuma 

Sevilen moda yarışma programı Bana Her Şey Yakışır ‘ın 112. haftasının son günü olan 8 kasım cuma günü Hülya Selen yarıştı. Hülya ‘nın detaylı bilgilerini BU yazımızda paylaşmıştık.

Hülya Selen Bana Her Şey Yakışır ‘ın 112.haftanın konsepti olan ” Kırmızı Ayakkabı ile Kombin ” konsepti için kendisine verilen 750 TL ile üç saatlik alışveriş süresinin sonunda bir kombin hazırladı. Hülya Selen final kombininde:  parlak leopar desenli mini etek, üzerine krem rengi bir bluz, bluzuyla aynı renkte portföyl çanta, ayakkabı olarak da haftanın konsepti gereği kırmızı bir ayakkabı kullandı. Hülya Selen ‘in hazırladığı bu kombinine rakipleri 13 puan verdi. Yarışmanın moda uzmanı Cengiz Abazoğlu ‘nun da puanlamasının yapması sonrasında Hülya Selen Bana Her Şey Yakışır 112.hafta birincisi oldu.

Hülya Selen ‘in final kombinini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Bana Herşey Yakışır 112.hafta yarışmacılarının tamamı ile ilgili paylaşımlarımızı Bana Her Şey Yakışır 112.hafta etiketimizden ve Bana Herşey Yakışır kategorimizden takip edebilirsiniz.

HÜLYA SELEN ‘in denediği tüm kıyafetler için burayık tıklayın

HÜLYA SELEN ‘in denediği tüm kırmızı ayakkabı modelleri için burayık tıklayın

[reklam1]

Bana Her Şey Yakışır Hülya Selen ‘in final kıyafeti

[reklam3]

 

görsel kaynak: bana herşey yakışır facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak