Erkeklerin Sevmediği Kadınlar

Erkeklerin Sevmediği Kadınlar
Paylaş
 

Erkeklerin Sevmediği Kadınlar

Sizlere yapılan araştırmalar sonucu erkeklerin hoşlanmadığı kadınlardan bahsedeceğiz. Evet erkeklerin hoşlanmadığı kadınlarda olabiliyormuş demek ki. Peki erkekler hangi kadınlardan hoşlanmıyor ?

Öncelikle doğallıktan uzak yapmacık kadınlar erkeklere her zaman itici gelmiştir. Erkeklerin yanında daha doğal durmanızı tavsiye ederiz. Yapmacıkla gülüşlerden mümkün olduğunda uzak durun.

Erkekler güzel esprilere gülmeyen kadınların da hayata daha ciddi baktığını düşünebilir bu da erkeklerin uzaklaşmasına sebep olabilir. Erkekler gülmek için her fırsatın değerlendirilmesi gerektiğine inanıyorlar. Demek ki esprilere gülüyoruz fakat dikkat edelim asla yapmacık gülüşler olmayacak J

Kadın, erkek gibi davranıyorsa aşırı alkol alıyor kendini dağıtıp sarhoş oluyorsa bu da erkeklerin hoşuna gitmeyebilir. Erkekler kadınların her zaman bir kadına yakışır şekilde davranmasını ister.

Kadın, kendi parasını kazanmadığı gibi her sorumluluğu erkeğin üzerine yıkmaya çalışıyorsa bu da erkeklerin hoşuna gitmiyor. Erkekler ekonomik özgürlüğünü kazanmış, yere sağlam basan kadınlardan hoşlanıyor.

Kadın, bir topluma girdiğinde sürekli gözlerin kendisine bakmasını istiyor, ilgi odağı olmaya çalışıyor dikkat çekici hareketler yapıyorsa bu da erkeklerin hoşuna gitmiyor.

Kadın, doğallıktan tamamen uzak bir şekilde makyaj yapıyorsa, gereksiz yerde abartılı kıyafetler giyiyorsa bu da erkeklere itici gelebiliyor.

Erkeklerin Sevmediği KadınlarKadın, sevimli olmak için sürekli bebek taklidi yaparak konuşuyorsa bi süre sonra bu da erkek tarafından hoş karşılanmayabiliyor. Kadını itici bir kalıba sokabiliyor.

Kadın , bakımdan uzak duruyor, vücut kıllarını bile almıyorsa erkekler o kadını çekici bulmuyor. Hatta erkeklere itici gelebiliyor.

Kadın, her şeye vakit bulduğu halde erkeğe vakit ayırmıyorsa bi süre sonra bu durum erkekler için sıkıcı olabiliyor.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak