Sevgiliniz Sizi Beğeniyor Mu ? Onun Gözünü Üzerinizde Tutabiliyor Musunuz ?

Sevgiliniz Sizi Beğeniyor Mu ?
Paylaş
 

Sevgiliniz Sizi Beğeniyor Mu ? Onun Gözünü Üzerinizde Tutabiliyor Musunuz ?

Erkek arkadaşınız veya eşiniz her seferinde sizin ne kadar bakımsız olduğunuzu, kilo vermeniz gerektiğinizi, giyiminize önem vermediğinizi söylüyor fakat sizden vazgeçemiyor mu?

Bu durumda sizi çok sevdiğini fakat kendinize bakmanız gerektiğinizi söylüyor olabilir. Eğer ilişkinizin yolunda gitmenizi istiyorsanız bazı fedakarlıklar yapabilirsiniz.

  • Aşırı kilonuz varsa eğer öncelikle kilo vermeye başlayın, hemen ip incecik olamayabilirsiniz fakat bu uğraşınız bile sevgilinizin hoşuna gidecektir. Onun fikirlerini önemsediğini gördüğünde sevinecektir. Saç bakımınızı ve cilt bakımınızı ihmal etmeyin. Uzun ve bakımlı saçlar her erkeğin hoşuna gider. Yüzünüze yakışacak bir renge saçlarınızı boyatabilirsiniz.
  • Unutmayın erkekler her zaman kadın gibi davranan kadınlardan hoşlanırlar. Nazik ve kibar davranışınız erkeğin hoşuna gidecektir. Sevecen, şefkatli ve iyimser kadını her erkek sever. Güler yüzlü olmaya çalışın, erkekler güler yüzlü ve hoş sohbet kadınlardan hoşlanırlar. Eğer bir hatasını
  • görürseniz kızgınlıkla ve hatasını yüzüne vurar gibi değil daha yumuşak bir şekilde güzelce konuşarak bunu ona söyleyin. Asla
    sesinizi yükselterek bir erkeğe hiçbirşeyi
  • Sevgiliniz Sizi Beğeniyor Mu ?anlatamazsınız.  Bu işlerin daha da kötüye gitmesini sağlar. Erkek hatasını kabul etmeyeceği gibi sizden uzaklaşabilir.
  • Doğallıktan uzak makyaj ve kıyafetlerden oldukça uzak durun. Günlük olarak abartılı ve dikkat çekici makyajlar yerine daha doğal ve yüzünüzün en güzel yerini ön plana çıkaracak makyajlar yapmayı deneyin.
  • Erkeğe her zaman erkek olduğu hissettirmeye çalışın, ona ne kadar çekici ve yakışıklı olduğunu söyleyin.

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak