Erkekleri Elde Tutmak İçin Tavsiyeler

Erkekleri Elde Tutmak İçin Tavsiyeler
Paylaş
 

Erkekleri bi şekilde elde edebiliriz fakat elde tutmak elde etmekten çok daha zordur. Avcunuzun içine aldığınız bir erkeği kolayca tutamayabilirsiniz. Erkeklerin çoğu çok eşlilik peşindedirler ve hiçbir kadına hayır diyemezler. Evet belki bu söylenenler size kötü gelecek yada inanmak istemeyeceksiniz ama gerçekler acıdır. J

İlişkinin ilk başında erkek tamamen size ait olduğunu hissettirmeye çalışır. Sadece sizin olduğunu ve başka hiçbir kadına bakmadığını düşünürsünüz. Her zaman sizinle olacaktır sanırsınız ama sevdiğiniz bir erkek bi anda sizi bırakıp giderse bunun sebebi aslında uzun geçmişli bir sebebe dayanır.

Eğer bir erkeği elinizde tutmak istiyorsanız sürekli gönlünü hoş tutmanız gerekir. Onlara sevgi dolu sözler söyleyerek egolarını okşayabilirsiniz. Her zaman tatlı dil, güler yüz bir erkeğin en sevdiği ve vazgeçemeyeceği şeylerdir. Erkekler bu güzel sözleri duymaya bayılırlar. Ona sürekli yakışıklı olduğunu söyleyebilirsiniz erkeğin en hoşlandığı kelimelerden birisi de budur. Karşınızdaki erkek belki de hiç yakışıklı değildir fakat siz öyle bir söylersiniz ki inanmaması mümkün değildir. Ee bunu da yapmasını biz bayanlar çok iyi biliriz.

Erkekleri Elde Tutmak İçin Tavsiyeler

Erkek kendisinin yakışıklı olduğuna inanırsa sizin ona hayran olduğunuzu düşünür ve bu çok hoşuna gider. Erkeklerin en sevdiği şeylerden biri de onlara hayranlıkla bakan gözlerdir.

Eve gelirken ekmek aldığında, size hediye aldığında, sürpriz yaptığında, size para verip gitmek istediğiniz yere bıraktığında ona çok çok teşekkür edin.  İyi ki varsın bitanem, çok teşekkür ederim aşkım gibi sözler onun hoşuna gidecektir ve sizden ayrılmak istemeyecektir. Unutmayın erkekler  kendilerine teşekkür edilmesini sever. Ona her zaman yanında olmak istediğinizi belirtin, hep yanındayım, sensizlik çok kötü, iyi ki yanımdasın gibi sözler de hoşuna gidecektir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak