Doa Kozmetik Sülfatsız Şampuan

Doa Kozmetik Sülfatsız Şampuan
Paylaş
 

Doa Kozmetik Sülfatsız Şampuan

Doa kozmetik gerek müşteriye olan ilgisiyle gerek hediyeleri ile gönlüme taht kurmuş bir kozmetik markası. Özellikle forumlarda görüp ürünlerini merak ederek ilk siparişimi verdim ki iyi ki de vermişim. Şuan sürekli olarak ürünlerimi alıyorum. Çok uygun fiyata kaliteli ürünleri var. Özellikle Shea Butter ve Hindistan cevizi yağı vazgeçilmezlerim arasında yerini aldı bile.

Tabi ki en güzel ürünlerinden biri de sülfatsız şampuanı. Normal, kuru ve yağlı ciltlere uygun şampuanları dışında Saç Derisi Bakım Şampuanı da var. Hepsini kullanmış biri olarak hepsinin de etkili olduğunu söyleyebilirim. Peki neden hepsini kullandım merak ediyor musunuz?

Öncelikle kuru saçlara özel şampuanını kullanıyordum, saçlarım kuru ve ince telli olduğu için. Daha sonra saçlarıma brezilya fönü yaptırdım. Bu fönle birlikte saçlarım aşırı yağlı bir hale gelmişti. Ben de Doa’nın şampuanlarında sülfat olmadığı için yağlı saçlar için olanını denemeye karar verdim. Bir süre yağlı saçlara özel şampuanı kullandım. Hem saçlarımın yağlı olma hissinden kurutuldum hem de fönümü uzun süre kullandım. Daha sonra fönün etkisi geçince artık saçlarım ne yağlı ne de kuru gibi geliyordu. Normal şampuana da bu yüzden başladım.

Bir ara da kafamdaki cilt rahatsızlığından dolayı saç derisi için olan şampuanı kullandım ama şampuandan ziyade shea butter yağı cilt sorunuma daha iyi geldi. O yüzden normal şampuana devam ediyorum.

Doa Kozmetik Sülfatsız ŞampuanKullanımı bildiğiniz şampuanlar gibi değil. Doa’nın şampuanları saçınıza zarar veren tüm kimyasallardan arındırılmıştır. Sitesinde de farkını üçüncü yıkamadan sonra hissedeceksiniz yazıyor. Hatta ilk yıkamada bile hissedebilirsiniz.  Yalnız kullanırken saçınızı üçe ayırın ayrı ayrı şampuanlayın. Kimyasal madde olmadığı için diğer şampuanlar gibi köpürmüyor fakat yıkamadan sonra saçlarınızdaki temizliği hemen hissedeceksiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak