Seksiliğin 5 Altın Kuralı !

Seksiliğin 5 Altın Kuralı
Paylaş
 

Seksi olmak hiç de zor değil. İşte seksi olmanın 5 altın kuralı

  1. Bakışlar her zaman önemlidir. Anlamlı bakan gözlerle her zaman daha çekici olabilirsiniz. Işıltılı ve dikkat çekici gözler için gözlerinizi büyük gösteren makyajlar uygulayabilirsiniz. İri ve parlak görünen gözler erkeklere çekici gelecektir. Bunun için de doğru bir göz makyajı işinize yarayacaktır.
  2. Seksilik ve çekicilik denildiğinde akla ilk gelenlerden biri de dolgun dudaklardır.  Yapılan araştırmalar sonucu erkeklerin ince dudaklardan hoşlanmadığını, dolgun ve parlak dudakların daha seksi göründüğünü söylüyor.  Birkaç makyaj hilesi ile dudaklarınızı daha dolgun ve parlak gösterebilirsiniz.
  3. Erkekler fazla abartılı olmamak kaydıyla iri göğüslü kadınlardan hoşlanırlar. Göğüslerinizin daha dolgun görünmesi için destekli sutyenler kullanabilirsiniz. Göğüslerinizi dolgunlaştırmak için evde hazırlayacağınız doğal bakım kürleri etkili olacaktır.
  4. Seksiliğin 5 Altın KuralıTemiz ve parlak saçlı kadınları hangi erkek sevmez ki? Erkeklerin yüzde %78inin uzun ve doğal saç rengine sahip kadınlardan hoşlandığını biliyor muydunuz? Sağlıklı saçlar için evde doğal bakım kürleri hazırlayabilirsiniz. Bu kürler sayesinde saçınız hızla uzayacak daha sağlıklı ve parlak görünecektir.  Gereken şey ise saçlarınıza biraz zaman ayırmak ve düzenli bakım yapmaktır.
  5. Seksiliğin en önemli unsurlarından biri de düzgün vücut hatlarına sahip olmaktır. Erkekler küçük popolu ve ince belli kadınlardan hoşlanıyor. Güzel bir vücut için sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya özen gösterin.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak