Doa Kozmetik Hindistan Cevizi Yağı ve Shea Butter (Karite) Yağı

Doa Kozmetik Hindistan Cevizi Yağı ve Shea Butter (Karite) Yağı
Paylaş
 

Doa Kozmetik Hindistan Cevizi Yağı ve Shea Butter (Karite) Yağı

Bitkisel yağlar denildiğinde güvenebileceğim tek marka Doa Kozmetik. Bu yüzden çoğu bitkisel yağlarını denemişimdir. Tabi ki yeni çıkan yağlardan denemediklerim var onları da zamanla alacağım. Şuan ki siparişimde de hiç denemediğim kakao yağı var. Bunu genelde hamile bayanlar vücut çatlakları için alıyor. Ben de aynı amaçla aldım ve kargomu bekliyorum. Daha sonra onun hakkında da objektif yorumlarım olacaktır.

Aslında Shea Butter yağını saçımda cildiye doktorlarının bile daha ne olduğunu tam çözemediği, sedef, egzama, mantar diye tabir ettikleri cilt sorunum için almıştım. Kullandığım sürece gerçekten etkisini gördüm fakat kullandıktan sonra yeniden cilt sorunum tekrarlamaya başladı. O yüzden iyi bir sonuç almak için sürekli kullanılması gerekiyor. Özellikle duştan birkaç saat önce sorunlu deriye sürüp sonra yıkandığınızda hemen etki ediyor. Böyle bir sorununuz varsa denemenizi tavsiye edebilirim.

Ayrıca Shea Butter yağı doğal bir dudak nemlendiricisi. Saç bakım yağı olarak da rahatça kullanabilirsiniz. Doğal bir güneş koruyucusudur. Ellerinize de nemlendirici olarak uygulayabilirsiniz.

Doa Kozmetik Hindistan Cevizi Yağı ve Shea Butter (Karite) YağıHindistan Cevizi Yağını da saç bakımı için almıştım. Özellikle yıpranmış saçlar için çok güzel bir bakım sağlıyor. Yüzünüzü nemlendirmek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca birkaç sitede çatlaklara da iyi geldiği söyleniyor. Kullanmaya başladım. Bakalım ne kadar etkisi olacak, kullanım sonrasında göreceğiz. Sizleri de bu konuda bilgilendireceğim.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak