Sir Ağda Yapımının İncelikleri

Sir Ağda Yapımının İncelikleri
Paylaş
 

Sir Ağda Yapımının İncelikleri

Kadınların en büyük sorunlarından birisi de vücudumuzda oluşan kıl ve tüylerdir. Bunlardan kurtulmak için türlü yöntemler deneriz. En etkili ve tüyleri kökten alan yöntemlerden birisi de ağda yapımıdır. Fakat ağda her cilt tipinde aynı etkiyi göstermeyebilir. Eğer hassas bir cilt yapınız varsa cildinizin tahriş olmasını engelleyici bazı şeyleri deneyebilirsiniz. Ağda çeşidini belirlerken düşünülmesi gereken en önemli etken cilt yapısının hassaslığı arttıkça sürülecek olan pudra miktarının artmasıdır. Şimdi ağda çeşitlerini birlikte inceleyelim.

Kalın Pudralı Ağdalar: kıvamı en yoğun olan ağda çeşitidir ve içeriğide bol miktarda pudra içermektedir. Eğer bu tür bir ağda tercih ederseniz cilde pudra sürmeden uygulama yapabilirsiniz. Hassas bir cilde sahipseniz pudralı ağdalar tercih etmeniz gerekir, yada pudrasız ağda uygulamadan önce cilde bol miktarda pudra uygulamalısınız. Talk pudra genelde ağdalarda en ihtiyaç duyulan yardımcı ürünlerden biridir.

Sir Ağda Yapımının İncelikleriİnce Pudralı Ağdalar: İçeriğinde az miktarda pudra bulunan ağdalardır. Her bölgenizde pudra kullanmadan uygulama yapabilirsiniz. Ancak hassas bölgelerde ve ciltlerde altına pudra uygulamanızı tavsiye ederiz.

Pudrasız Ağdalar: Pudrasız ağdalara en güçlü ağda çeşidi diyebiliriz. Bu yüzden özellikle bacak bölgenizde rahatça uygulayabilirsiniz. Fakat hassas bir cilde uygulamak isterseniz mutlaka bol miktarda ağda öncesi pudralama yapmalısınız.

Talk pudra ağda yapımı sırasında daha az acı hissetmenizi sağladığı için güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak