Yaşınıza Uygun Saç Modelleri

Yaşınıza Uygun Saç Modelleri
Paylaş
 

Yaşınıza Uygun Saç Modelleri

Yaşınıza uygun bir saça sahip olmak ister misiniz ? İşte size yaşınıza uygun saç modelleri için modanzi tavsiyeler

  • 20 yaşlarındaki kadınlar kendi tarzlarını yakalayabilmek adına çok fazla saç stili deneyebilirler. Farklı saç stilleri denemek aslında eğlenceli olabilir. Maceracı bir yapıya sahipseniz uç noktalardaki saç modelleri ve saç renkleri tam size göre olacaktır. Deneme sonucunda size yakışıp yakışmadığına karar verebilirsiniz. Yine de uzmanlar çok fazla uçuk saç modellerini önermezler. Mesela değişiklik arıyorsanız saçlarınız uzunsa kısa modeller deneyebilirsiniz. Kısa saç modellerini her renk boya ile kullanabilirsiniz.
  • 30’lu yaşlar kendinizi en kadınsı hissettiğiniz yaşlar olacaktır. Bu yaştaki kadınlar genelde anneleri gibi olmaya çalışırlar, iyi bir kariyer sahibi olmaya ve güçlendirmeye çalışırlar. Klasik saç kesimleri her mekânda kendinizi rahat hissedeceğiniz modellerdir. Evde, işte özel günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev araba seçimindeki kişisel yaşama uyumluluk saç kesiminde de ortaya çıkar. Birliktelik anlayışından bakıyorsanız eğer parlak ve düz kesim modelleri tercih edebilirsiniz.
  • 40’lı yaşlardaki kadınlar artık olgunluk dönemine girerler. Aynaya karışında hoşlanıp hoşlanmadıkları şeylerle karşılaşabilirler. Fakat güzel yönlerini ortaya çıkarmak isteyen kadınlar hatalarını göz ardı etmemelidir. Kusurlarını bilirlerse onları gidermek daha kolay olur. Bu yaşlarda çok fazla uç renklerden ve kesimlerden uzak durulmaya çalışılmalıdır. Yüzü asık gösteren uzun saç modelleri yerine saçınızı daha kısa kestirin. Kat vererek daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Yaşınıza Uygun Saç Modelleri50 yaşlarındaki kadınlar artık daha olgun kadınlardır. Kendinden daha emin ve güzel görünmeye çalışırlar. Yumuşak saç kesimleri yerine hareketli ve daha doğal duran kesimler deneyin.  Yumuşak renk seçimleri saçlarınızı daha dolgun ve parlak gösterir. Saçınızın düzenli bakımını ihmal etmeyin.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak