Bana Herşey Yakışır Sena Öztürk ‘ün Final Kombini | Bana Herşey Yakışır Ankara | 18.11.2013 – 18 Kasım Pazartesi

Bana Herşey Yakışır Sena Öztürk Final Kıyafeti 3
Paylaş
 

Bana Herşey Yakışır Sena Öztürk ‘ün Final Kombini | Bana Herşey Yakışır Ankara | 18.11.2013 – 18 Kasım Pazartesi

Ekranların sevilen moda programı Bana Her Şey Yakışır ‘da Sena Öztürk ‘ün yarıştığı bölümle yepyeni bir hafta daha başladı. Bu hafta Bana Her Şey Yakışır Ankara haftası. Haftanın konsepti “ Kendi Doğum Günü Partin “. Bana Herşey Yakışır 114.hafta yarışmacıları: Kardelen Ünal, Eda Elif Başlamalı, Kübra Zengin, Gülçin Özyurt ve Sena Öztürk

Bana Herşey Yakışır ‘ın 114.haftasının ilk günü olan 18 kasım 2013 pazartesi günü Sena Öztürk yarıştı. Sena ‘nın detaylı bilgilerini BU yazımızda sizlere aktarmıştık.

Sena Öztürk haftanın konsepti olan “ Kendi Doğum Günü Partin “ konsepti için hazırladığı kombinde omuzları sarı apolet detaylı, sırt dekolteli dik yaka siyah bir elbise, platform topuk ayakkabı ve metal detaylı portföy çanta tercih etti. Sena ‘nın bu kombinine rakipleri 15 puan verdi.

Sena Öztürk ‘ün final kombinini aşağıdaki foto galeriden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Bana Her Şey Yakışır 114.hafta yarışmacıları ile ilgili tüm paylaşımlarımızı takip etmek için Bana Herşey Yakışır 114.hafta etiketimizi takip edebilirsiniz.

DİKKAT: Sena Öztürk ‘ün denediği tüm kıyafetler için burayı tıklayın

[reklam1]

Bana Her Şey Yakışır Sena Öztürk ‘ün final kıyafeti

[reklam3]

 

görsel kaynak: Bana Herşey Yakışır facebook sayfası

  • Site Yorum

Bir yorum bırak